Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 9 maja 2024 10:15

Temat Tygodnia – środa, 4 października br.

Była sobota, 17 czerwca 2023 roku i ostatni wyjazdowy mecz ligowych rozgrywek, który miał przesądzić o awansie do III ligi.
Kliknij aby odtworzyć

Drużyna  Floty walczyła z drużyną Gavia  Choszczno . Wszystko rozstrzygnęło się w drugiej połowie spotkania i doliczonym 13 minutowym czasie.  Ostatecznie remisem 4-4 w Choszcznie drużyna świnoujskiej Floty zapewniła sobie awans do III ligi.

To już historia. Po awansie do III ligi, władze MKS, szkoleniowcy  i działacze zmuszeni byli przestawić się pod każdym względem do wymogów jakie stawia awans. Czy do tego awansu przestawili się sami zawodnicy? Kibice i sympatycy MKS od początku jesiennych rozgrywek Floty nie są już rozpieszczani przez zespół zwycięstwami, do których przyzwyczajeni byli jeszcze kilka miesięcy temu.  Obecnie, w ligowej tabeli rozgrywek, po 10. kolejce Flota znajduje się na 15 pozycji z 8 punktami.

O obecnej sytuacji w MKS Flota Świnoujście, rozmawialiśmy z gościem programu Temat Tygodnia – Marcinem Adamskim trenerem I zespołu. Zapraszamy!