×

Samorządowy Program Informacyjny – luty 2017

Samorządowy Program Informacyjny – luty 2017 fot. Telewizja Świnoujście
W programie prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz powiedział m.in. na temat zakończonej niedawno Gali Tryton-2016.

Sporo miejsca prezydent poświecił także przyjętej przez Radę Miasta uchwale, zmieniającej oblicze świnoujskich placówek w świetle nowej ustawy oświatowej, która obowiązywać będzie od nowego roku szkolnego 2017/2018. W programie samorządowym, prezydent J. Żmurkiewicz wypowiedział się, co doprowadziło do kryzysu, zakończonego próbą odwołania prezydium Rady Miasta.

 

Tomasz Sawicki
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

inż.
inż. 6.03.2017, 09:02
To dobra informacja, że została zaakceptowana kasa na budowę tunelu, mam nadzieję, że do wykonania tej inwestycji budowniczym potrzeba będzie mniej jak 10 lat?
Lechu
Lechu 5.03.2017, 10:29
Dla Żmurkiewicza SLD ma tylko wartość gdy jest przez niego całkowicie ubezwłasnowolnione (czyli maszynka do głosowania). Ale te czasy już dawno się skończyły. Teraz PO, PiS i Grupa Morska tańczą tak jak chce Żmurkiewicz. Ciekawe jak długo...
Krzysztof Z.
Krzysztof Z. 4.03.2017, 21:36
A mi się wydaje że Pani Agatowska po prostu mówi co wie i myśli. Mówi to głośno więc bierze odpowiedzialność za słowa a nie knuje za plecami cieniasow ktorym najlepiej wychodzi strzelanie fochow. Jakby siedziała cicho albo była tak mierna jak niektórzy radni to pewnie byłaby świetna przewodnicząca. Ale że przerasta innych to trzeba ja zgnoic?
Obserwator
Obserwator 4.03.2017, 18:43
Kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Gdyby było wszystko cacy to by Agatowskiej nie odwoływali.
anty
anty 4.03.2017, 20:20
Aroganctwo i buta pani Agatowskiej to jest główny powód jej odwołania a nie jakieś tam cacy!
Ania
Ania 4.03.2017, 16:57
Właśnie ta powstała POPISowa Grupa M. pokazała podczas ostatnich głosowań ważnych dla mieszkańców, że dla nich nie istotny był temat tylko to, że wniosek był SLD i tylko dlatego głosował przeciw. I tak jest z odwołaniem Pani Agatowskiej - nie z powodu merytorycznych argumentów tylko dlatego, że jest z SLD. I oczywiście wszyscy z tej przedziwnej koalicji boją się, że właśnie ona pokona każdego kogo wy wystawicie.
widz
widz 4.03.2017, 16:28
Już dawno słyszałem że wszystko co jest nie po myśli pana Żmurkiewicza, Michalskiej, Sujki jest polityką budzi ich wielkie oburzenie i obrazę wielkich majestatów. No i śmieszne tłumaczenia Żmurkiewicza na temat odwołania radnych z prezydium. Albo jeszcze bardziej śmieszne powody odwołania Agatowskiej. Bo radni się kontenerowej koalicji się na coś obrazili? Się kupy nie trzymają te pana wywody.
Damian
Damian 4.03.2017, 12:36
Dobry nauczyciel nie musi martwić się o pracę. Taka jest prawda.
Jola
Jola 4.03.2017, 12:34
W Szczecinie blisko 250 nauczycieli na bruk ?Koszalin ponad setka, Kołobrzeg około 50, Drawsko 35 pozamykane szkoły do tego zwalniają personel pomocniczy !!! Masakra w Świnoujściu duży plus dla przygotowujących reformę !!!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 4.03.2017, 02:32
A jakie inne koncepcje zostały przygotowane? Czy coś pan wie w ogóle panie prezydencie o czym Pan mówi :-)
Mieszkaniec
Mieszkaniec 4.03.2017, 02:29
Chociaż jeden mówi szczerze, że radni z po pis i grupy morskiej nic nie robić poza obrażaniem od inni mają pomysły na nasze miasto ... Panowie czas może zacząć myśleć i zacząć pracować a nie uprawiać politykę i spiskowac razem z prezydentem jak odwołać Agatowska :-) jesteście poprośtu słabi i malutcy
Mieszkaniec
Mieszkaniec 4.03.2017, 02:25
Panie prezydencie gdzie pan był kiedy trwały pracę na reforma? Nic sam nie wie ... Trochę to smutne kiedy mówi pan o dobru dzieci i braku zwolnień. Ja właśnie od września tracę pracę a pan mija się z prawdą.....
Iwona
Iwona 4.03.2017, 02:21
Rozumiem że teraz sam prezydent już przypilnuje żeby nikt się nie wyłamał?
Iwona
Iwona 4.03.2017, 01:52
Panie prezydencie czy kiedyś się pan przyznał do błędu :-) choć z drugiej strony jeśli Panu w tym dobrze :-) :-) :-)
Paweł
Paweł 3.03.2017, 22:24
Dziś na stronie ministerstwa infrastruktury ukazała sie informacja, że przyznano wnioskowaną kwotę na budowę tunelu w Świnoujściu. Opłacał sie wyjazd pana prezydenta do Warszawy! :-) Gratuluję!!!!
Żeglarz
Żeglarz 4.03.2017, 01:54
Gratulacje za co :-) to jego praca za którą dostaje kasę z moich podatków ... Może jeszcze na kolana mam ... I dziękować super panu ...:-) he he he
sympatyk
sympatyk 3.03.2017, 21:00
Brawo Panie Prezydencie , bardzo mądre słowa które od Pana usłyszałam.Proszę nie zważać na te różne komentarze robić swoje dla naszego dobra.
K.D.
K.D. 3.03.2017, 20:47
W temacie tunelu zabrakło mi pochwał dla Brudzińskiego, czyżby prezydent nieco skorygował swoje zachwyty tą pisiurową osobowością?
pytajnik
pytajnik 3.03.2017, 20:11
Nie bardzo rozumiem kto te stanowiska rozdaje. Czyżby tak działa uśmiechnięta (prawie była) przewodnicząca rady miejskiej???
Danuta
Danuta 3.03.2017, 19:47
Bardzo trafne stwierdzenie prezydenta dotyczące zachowania niewiniątek z SLD, którzy ciągle tyle dobrego robią dla mieszkańców i nie widzą gaf, które popełniają w stosunku do pozostałych radnych. Niestety SLD nie rządzi samodzielnie w mieście!
Kriss
Kriss 5.03.2017, 09:20
Haha bardzo dobre!a PIS w Polsce co robi? PO i Nowoczesna to tylko niby opozycja. Teraz te przykłady skandalicznych zachowań polityków radni że Swinoujscia z PO PIS i Grupy Morskiej robią w mieście za przyzwoleniem Zmurkiewicza. Obrzydliwe.

Pozostałe