Temat Tygodnia – środa, 3 maja br.

Temat Tygodnia – środa, 3 maja br. Telewizja Świnoujście
W majówkowe obchody świąt i rocznic wpisują się również Rycerze św. Floriana. W czwartek, 4 maja br. ta specyficzna i specjalistyczna formacja mundurowa obchodzi swoje święto – Dzień Strażaka.

Zaproszenie do programu Temat Tygodnia przyjął st. brygadier Andrzej Lipiński p.o. komendant miejski Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu. Czy faktycznie dziś wykonywane zadania przez strażaków należą do specyficznych? Czy gaszenie pożarów, to główne zadanie tej formacji? Czego wymaga się od współczesnego strażaka? M.in. na te i wiele innych pytań odpowie w programie nasz gość.

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

b.strażak
b.strażak 6.05.2017, 13:10
Piękny, zaszczytny, niebezpieczny i odpowiedzialny zawód. Strażak to brzmi dumnie nawet wówczas gdy nie obchodzi święta. Dużo dobrego zawodowcom i ochotnikom życzę. Franek B.
JaCóś
JaCóś 3.05.2017, 19:48
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Strażaka, bo nie ma to jak w straży, słońca nie ma a... parzy :))
Helena Lewińska
Helena Lewińska 3.05.2017, 18:07
Szanowny Panie Komendancie, kochani wszyscy strażacy, to dzięki waszej pomocy, zaangażowaniu i wielkiemu sercu dziś mogę cieszyć się życiem! Zawsze będę wdzięczna i będę pamiętała o Was nie tylko od święta. Jesteście Wielcy i zawsze gotowi nieść pomoc innym. Helena z mężem.

Pozostałe