Wyspy Przyszłości

Wyspy Przyszłości Telewizja Świnoujście
Wyspy Przyszłości to materiał filmowy który opowiada o zmieniającym się z miesiąca na miesiąc Świnoujściu.

To dzięki inwestorom, ludziom z pasją i dużymi pieniędzmi przeobraża się świnoujski krajobraz. Dynamicznie rozwijający się w ostatnich czasach rynek turystyczny, potrzebuje nowych apartamentów, hoteli, dróg i dobrze zagospodarowanej tzw. przestrzeni publicznej. To dzięki m.in. inwestowaniu w bazę wypoczynkowo-gastronomiczną, w mieście mamy rekordowo niskie bezrobocie…

 

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

D.
D. 10.05.2017, 20:16
Piękne to nasze miasto i pięknieje z każdym rokiem!
karol
karol 10.05.2017, 19:53
U nas na rynku pracy ciągle tylko wyzysk i kombinacje. Dlaczego kasjer w Lidlu zarabia 4 razy mniej jak w Lidlu Niemieckim? Dlaczego pokojówka u nas zarabia aż 1.700 zł,(brutto) natomiast ta sama pokojówka za te same czynności w pensjonacie w RFN zarobi 1700 euro miesięcznie? Dlaczego kucharz który przyjmuje się do pracy w kuchni niemieckiego hotelu w okresie próbnym dostaje 2000 tys euro na rękę a u nas aż 2000 tys zł (brutto)!? Wszystko ładnie wygląda na filmie, ale wystarczy zapytać o płace i tu wszystko pęka jak mydlana bańka! Liczy się kasa a nie sentymenty!
Magda
Magda 10.05.2017, 19:41
Co będą mieli do roboty urzędnicy z UP gdy będzie zero bezrobocia? Pracuję od roku u niemieckich za konkretną kasę i u nas nie wróciłabym do roboty nawet na kierownika w Radisonie. Oni nie są w stanie przebić nawet płacy sprzątających u niemieckich.

Pozostałe