Spotkajmy się w kinie + konkurs filmowy

Spotkajmy się w kinie + konkurs filmowy
Kino Cinema 3D w Świnoujściu poleca kolejne głośne produkcje filmowe, które w tych dniach wyświetlane będą na ekranach, czterech klimatyzowanych sal.

Kierownik kina Aleksander Dmowski, wierzy, że po jego zachęcie i przedstawieniu repertuaru, nasi widzowie szczególnie zainteresują się przedstawianymi propozycjami filmowymi, do tych słownych propozycji dołączamy zwiastun danego filmu. Przypominamy, że bilety na wybrane seanse do kina Cinema 3D zamawiać można poprzez stronę internetową i telefonicznie. Natomiast, wszyscy widzowie którzy wezmą udział w konkursie filmowym, powinni do poniedziałku, 12 czerwca br. do godziny 12. przesłać prawidłową odpowiedź. Dla zwyciężcy gwarantujemy dwuosobowe zaproszenie na dowolnie wybrany film w kinie Cinema 3D.

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe