Rozmowy na czasie…

Rozmowy na czasie… Telewizja Świnoujście
W ubiegłym tygodniu ( 05.06.br. ) świnoujskie media otrzymały oświadczenie trzech, z pośród pięciu członków Zarządu Osiedla Warszów.

W lakonicznym komunikacie mogliśmy przeczytać, że trzyosobowa grupa działaczy nie pozwoli się dłużej szykanować i w związku z tymi szykanami, nękaniami i kłamliwymi oskarżeniami, grupa działaczy Zarządu Osiedla Warszów zdecydowała się złożyć mandaty i tym samym zakończyć swoją działalność w Zarządzie. Więcej na temat społecznej działalności Zarządu Osiedla oraz przyczynach złożenia mandatów, w programie Rozmowy na czasie rozmawialiśmy z zaproszonymi do studia gośćmi: byłą przewodniczącą Zarządu Rady Osiedla Sylwią Marszałek, b. skarbnik Agnieszką KrawczykLucyną Jesionowską przewodniczącą Koła nr 2 Emerytów i Rencistów dzielnicy Warszów.

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
prawdziwy
prawdziwy 13.06.2017, 10:13
Nie podszywaj sie pod mieszkanca naszego Warszowa! kazdy kto tu mieszka to wie ze te paniusie maja gdzie to w jakich warunkach beda zyli mieszkancy Warszowa i mysla tylko o interesie swojej politycznej grupy morskiej. Dobrze ze same zrezygnowaly bo ludzie by ich wyrzucili i tak z tej rady. Reagowac trzeba teraz kiedy sie wszystko uzgadnia a nie chowac glowe w piasek i podlizywac sie portowi za jakies srebrniki Judasze.
Warszowianka
Warszowianka 13.06.2017, 09:11
Cyt. Panią S.Marszałek z niniejszego wywiadu: "na spotkaniu 18.05 padło niefortunne pytanie" o port kontenerowy. Pani nazywa niefortunnym pytaniem sprawę, która nas najbardziej boli? Proszę również zauważyć, że obie Panie bardzo skrzętnie wymigały się od odpowiedzi w sprawie wpływu na prywatne kąta pieniędzy od sponsorów.
barlickiego
barlickiego 13.06.2017, 08:11
słyszę, że na warszowie trwa nadal nawalanka na coś do czego jeszcze dlaleko i nikt nie zna szczegółów. kością niezgody i rozwalanki jest ścieranie się poglądów w tematach modrzejewska, kontenery i teraz s3. komu zależy na podjudzaniu, destrukcji i skłócaniu zarzadu i mieszkańców???
gościu
gościu 12.06.2017, 20:54
Nie ważne kto miał rację, skoro nie ma rady a dotychczasowi działacze patrzą na siebie wilkiem
mieszkaniec
mieszkaniec 12.06.2017, 19:13
Nie słyszałem odpowiedzi ani pani skarbnik ani pani przewodniczącej, do tyczącej przekazywania kasy na imprezy osiedlowe na prywatne konta. To kto przytulał i ile tej kasiory?
Romek
Romek 12.06.2017, 19:02
Nie znam żadnej z występujących pań w programie, ale wydaje mi się, że za wcześnie kobitki się na siebie obrażają i zabierają swoje zabawki, idąc w różne strony, zamiast dogadać się i pracować dalej. Życzę aby się udało to wszystko posklejać, bo stracą na tych kłótniach tylko mieszkańcy z osiedla.

Pozostałe