Temat Tygodnia – środa, 21 czerwca br.

Temat Tygodnia – środa, 21 czerwca br. Telewizja Świnoujście
W ubiegłym tygodniu poruszyliśmy szeroki temat związany z wakacjami a dotyczący zdrowego na nich przebywania, gdzie przedstawiciel sanepidu mówił, czego i jak unikać by zdrowo wyjechać i powrócić zdrowo do miejsca zamieszkania.

W tym tygodniu u progu kalendarzowego lata, kolejny program poświęcamy by przypomnieć o podstawowych zasadach bezpieczeństwa nad wodą. W okresie lata nie ma możliwości, by choć najmniejsze źródełko ominąć! Co nam grozi, gdy nieumiejętnie korzystamy jednego z żywiołów jakim jest woda? Na te i wiele innych pytań odpowiada prezes Powiatowego Zarządu WOPR w Świnoujściu Jarosław Włodarczyk.

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nika
Nika 23.06.2017, 08:48
Powinniśmy pamiętać, że bez wody nie istnieje życie. Woda niestety potrafi, to życie też odebrać! Przykładów dostarcza codzienne życie.
Pozdrawiam p. Włodarczyka
Mieszkaniec
Mieszkaniec 22.06.2017, 13:31
Bardzo dobry merytorycznie i tematycznie wywiad.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 22.06.2017, 11:48
Bardzo fajny wywiad przed zbliżającym się sezonem. Jak zwykle merytorycznie i na temat że strony pana Włodarczyka.

Pozostałe