UBB kolejny, czwarty dzień bez porozumienia

UBB kolejny, czwarty dzień bez porozumienia Telewizja Świnoujście
W sprawie transportu autobusowego świadczonego przez prywatnego przewoźnika UBB z niemieckiej części wyspy Uznam na terenie miasta Świnoujście, z oporem lecz z pewnymi pozytywnymi zmianami co do wydanych dokumentów, następują już pozytywne zmiany co do decyzji wydanych przez prezydenta Świnoujścia w stosunku do prowadzonej nadal przez UBB działalności transportowej.

O najnowsze ustalenia i decyzje zapytaliśmy w piątek, 4 sierpnia br. prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza.

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hoops
hoops 21.08.2017, 13:22
Trudno zgodzić się z opinią,że miasto przegrało z UBB. Chyba raczej UBB przegrało ponieważ Generalna Inspekcja Transportu Drogowego GITD, skieruje do Federalnego Urzędu Transportu Niemiec, pismo o cofnięciu wydanej wcześniej przez polski Inspektorat pozytywnej opinii wraz z wnioskiem o cofnięcie firmie zezwolenia na wykonywanie międzynarodowych regularnych przewozów w relacji Ahlbeck – Świnoujście.
Jedynie dla pasażerów jest to niepotrzebne. Ale popieram prezydenta Miasta Świnoujście, że broni interesów własnej komunikacji. Bo dlaczego UBB ma nie płacić za korzystanie przystanków? I dlaczego UBB rozpoczęło regularne kursy bez uzyskania wymaganych zezwoleń od miasta?
Bargiel
Bargiel 5.08.2017, 00:23
Panie prezydencie ta zabawa w kotka i myszkę staje się nużąca i zapewne mało poważna dla obu stron konfliktu. Trzeba przyznać, że tę wojnę transportową z UBB miasto przegrało!

Pozostałe