Wstępne podsumowanie artystycznego wydarzenia…

Wstępne podsumowanie artystycznego wydarzenia… Telewizja Świnoujście Tomasz Sawicki
Sztandarową letnią imprezą Miasta, od wielu lat i ciągle się rozwijającą a nawet organizacyjnie i programowo eksperymentującą jest niewątpliwie Grechuta Festival.

Zdaje się zauważyć, że Festival z każdym rokiem zbiera wiele przychylnych i życzliwych opinii nie tylko ze strony wykonawców ale, co jest najważniejsze, także ze strony odbiorców. Marka Festivalu zaczyna na dobre wpisywać się w kalendarz najważniejszych wydarzeń kulturalnych Miasta. O krótkie podsumowanie sześciodniowej imprezy – wydarzenia poprosiliśmy jednego z organizatorów – Ryszarda Kowalskiego dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu.

 

Tomasz Sawicki
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Danuta z Zabrza
Danuta z Zabrza 10.08.2017, 16:31
P. Damianie podzielam pański pogląd w całej rozciągłości, też brakowało mi konkursu młodych wykonawców repertuaru M. Grechuty, do tego są przecież dojrzali wykonawcy repertuaru Grechuty, którzy powinni pojawić sie na tym festiwalu, bo są jego twarzą. Zabrakło dla mnie ulubionego J. Wójcickiego, czy właśnie przedstawicieli z Piwnicy Pod Baranami. Szkoda, ale i tak impreza godna uwagi i warto było w sumie spędzić na niej te kilkanaście godzin. Oczywiście za rok obowiązkowo przyjeżdżamy na festiwal i pozdrawiamy ze Śląska!
Damian
Damian 9.08.2017, 23:32
Idea piękna, zacna i wartościowa, ale w samym Grechuta Festiwal w tym roku nieco moim zdaniem zabrakło samego Grechuty właśnie. No i festiwal to chyba jakaś forma rywalizacji czy konkursu powinna być, a niestety takiego czegoś nie zauważyłem. Przyznam szczerze, że brakowało mi w tym roku takich "rodzynków" jak koncert panów Sikorowskiego i Turnaua czy wydarzenie w stylu Piwnicy Pod Baranami, ale mimo wszystko idea i samo utrzymanie w naszym mieście kultury na coraz wyższym poziomie jest warta kontynuowania i coraz większego zaangażowania naszych włodarzy! Tak trzymać!
PS
Nie róbcie nam więcej Dni Morza w stylu tegorocznego dożynkowego "do niczego podobnego czegoś" :)
antySLD
antySLD 8.08.2017, 10:42
Piękny koncert, brawo dla organizatorów, brawo dla MDK, brawo dla prezydenta! Brawo dla artystów
T.K.
T.K. 7.08.2017, 21:22
Było cudownie. Dziękuję organizatorom i życzę ciągłego rozwoju imprezy, imprezy godnej Świnoujścia
Maryla
Maryla 7.08.2017, 20:54
Te 6 festiwalowych dni zleciało jak oka mgnienie a tyle wspaniałych koncertów się odbyło, na niektóre z trudem się czasowo wyrabiałam. Może należało by pomyśleć za rok by bardziej czasowo je rozplanować jedne od drugich? Z niedosytem wspaniałych wykonawców, czekam już na kolejną festiwalowa odsłonę za rok:)
Aga
Aga 7.08.2017, 20:00
Z roku na rok festiwal Marka Grechuty nabiera tempa i artystycznych rumieńców! Wszystko na czas, zgodne z zapowiedzią no i super artyści!

Pozostałe