Pożegnanie największych żaglowców… (ZDJĘCIA I FILM)

Pożegnanie największych żaglowców… (ZDJĘCIA I FILM) Telewizja Świnoujście Tomasz Sawicki
W poniedziałek, 7 sierpnia br. w Szczecinie zakończył się finał regat The Tall Ships Races 2017.

Większość największych żaglowców świata w drodze powrotnej na Bałtyk żegnana była przez tysiące mieszkańców i wczasowych wyspiarskich gości. We wtorek, 8 sierpnia br. w godzinach od 12.30 do 15.30 każde dogodne miejsce do wykonania zdjęć majestatycznego przejścia żaglowców, poczynając od Kanału Piastowskiego, kończąc na falochronie wschodnim wypełnione zostało przez mieszkańców wyposażonych w aparaty fotograficzne, kamery filmowe i telefony komórkowe . Żaglowce przechodząc obok większych grup,  wielokrotnie na pożegnanie uruchamiały syreny okrętowe…

4K

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krystyna
Krystyna 9.08.2017, 07:51
Jest w żaglowcach jakaś magiczna siła przyciągania. Takie widoki zawsze cieszyły oko! Pozdrawiam załogi tych pięknych żaglowców, zaglądajcie do nas jak najczęściej :-) Pomyślnych wiatrów!
Eva
Eva 8.08.2017, 20:55
mogłabym tak położyć się na tym falochronie i godzinami podziwiać te żaglowce, cudownie to wyglądało
Justyn
Justyn 8.08.2017, 19:47
Piękna szanta jeszcze bardziej podkreśla wspaniały obraz z żaglowcami w tle
Monika
Monika 8.08.2017, 17:43
Do pełni szczęścia zabrakło tylko postawienia żagli podczas przepływania przez Świnoujście :) no ale nie można mieć wszystkiego. To było piękne i niezapomniane widowisko!

Pozostałe