Rozmowy na czasie

Rozmowy na czasie fot. Telewizja Świnoujście
Do programu Rozmowy na czasie zaproszenie przyjęli radni, z którymi pod koniec czerwca br. rozmawialiśmy na bardzo gorące tematy polityczne (Budowa portu kontenerowego i wybory nowej Rady Osiedla Warszów)

W dzisiejszym programie radni Rady Miasta: Ryszard Teterycz (SLD), Sławomir Nowicki (GM. Cała Naprzód) i radny Jacek Jurkiewicz (PiS) w stonowanych i spokojnych wypowiedziach odnieśli się do powakacyjnych spraw miasta związanych z minionym sezonem letnim i rzeczowo dyskutowali na temat plusów i minusów zgłoszonych do realizacji z Budżetu Obywatelskiego 2018 projektów. Zapraszamy!

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Krzysiek
Krzysiek 26.09.2017, 18:46
Bardzo merytoryczne jak zwykle wypowiedzi radnego Teterycza. Wiedzą i doświadczeniem bije tych dwóch pozostałych na głowę. pozytywnie zaskoczył mnie pan redaktor, że nie bał się powiedzieć prawdy o "machlojkach" radnego N z wypełnionymi listami. Czemu się dziwić jak niektórzy ludzie tylko tak potrafią coś zrobić a nie uczciwą pracą.
Piotrek
Piotrek 26.09.2017, 23:59
Krzysiu ale ty głupoty opowiadasz , wiem że pali wam się grunt pod nogami w sld i nie wiecie co robić, jakie doświadczenie, jakie merytoryczne, oj kłamczuszku klamczuszku.
myszowaty
myszowaty 26.09.2017, 08:22
Radny Teterycz nie tyle walczy o stołek w OSiR, tylko główkuje z jakiej organizacji wystartować w przyszłych wyborach do rady miasta, gdyż nie wierzy, że do tej pory może przetrwać jego ruda organizacja która się sypie, natomiast szefowa nie widzi w tym żadnego problemu. Pewnie nikt nie będzie teraz musiał
Koniec SLD
Koniec SLD 26.09.2017, 07:49
A Teterycz niech tak nie beczy bo na ognicy plac zabaw przeniósł z bezpiecznej łąki nad wodę i od 3 lat nie potrafi nawet palcem ruszyć by zapewnić bezpieczne dojście do punktu w D...e ma nas mieszkancow oby tylko stołek w osir utrzymać
Barbara
Barbara 26.09.2017, 07:23
Projekt Inicjatywy Pozarządowej to to bardzo cenna działalność....jest tu widoczne duże działanie Pana radnego Jacka Jurkiewicza .Mam jedno zastrzeżenie ,a mianowicie początek debaty.Pan redaktor użył zabiegou socjotechnicznego usiłując wybić z prawidłowego toku myślenia radnego PISu...,z miernym skutkiem....reasumując dobry początek merytorycznej debaty.
maliniak
maliniak 25.09.2017, 20:38
Radny Jurkiewicz zamiast tak żarliwie bronić swego pisowskiego rządu, może zabłysnąłby realizacją zadań dla mieszkańców? Rząd się wyżywi bez udziału Jurkiewicza!!!
Radosław
Radosław 25.09.2017, 20:25
No proszę radnych tylko do rany przyłożyć:) Można, można spokojnie, bez niepotrzebnej nerwówki i na temat. Oby tak dalej panowie radni. Co do planowania projektów budżetowych, podtrzymuję spostrzeżenie redaktora, by radni a mają przecież więcej możliwości od zwykłego mieszkańca, uzgadniali projekty bezpośrednio z prezydentem miasta, co umożliwi innym pomysłodawcom wprowadzić do budżetu Obywatelskiego więcej pomysłów.
Antek
Antek 25.09.2017, 17:38
Po czerwcowych ekscesach kłótniach i obrażaniach dogadali się że dziś będzie spokojnie.
widz
widz 25.09.2017, 16:16
Jacyś tacy po wakacjach wypłoszeni ci radni :))

Pozostałe