To było „niespodziewane” 50-lat T. Zielińskiego

To było „niespodziewane” 50-lat T. Zielińskiego Telewizja Świnoujście Tomasz Sawicki
Miłą i zaskakującą zarazem niespodziankę przygotowało grono najbliższych znajomych z pomysłodawczynią Małgorzatą Jabłońską na czele, świnoujskiemu artyście Tadeuszowi Zielińskiemu, obchodzącemu w bieżącym roku pięćdziesięciolecie pracy artystycznej.

W poniedziałek, 25 września br. postanowiono przypomnieć o tym fakcie jubilatowi. Stąd bez zbędnych przygotowań, zaproszeń tudzież wyszukanych miejsc, poproszono do wnętrza restauracji Prochownia na wspólne świętowanie tego niecodziennego wydarzenia. Wzruszony jubilat najpierw wysłuchał gromkiego stu lat! Następnie wspomnień o swojej artystycznej drodze przygotowanych przez Tomasza Woźniaka.  Znakomity artysta Jan „Izba” Izbiński który oprawił jubileusz od strony muzycznej, zaś poetka Helena Walkowiak okrasiła żywym słowem w zaprezentowanych wierszach. Życzeń i wspomnień tego wieczora kierowanych pod adresem Tadeusza Zielińskiego wystarczyło do późnych godzin nocnych…

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe