×

Temat Tygodnia - środa, 27 września br.

Temat Tygodnia - środa, 27 września br. Telewizja Świnoujście
Nasz gość przez wiele kadencji był najpierw radnym później posłem na Sejm RP. Startował na najwyższy urząd w państwie – prezydenta RP. Przez trzy lata pełnił funkcję przewodniczącego SLD, z której został wyrzucony. Od dwóch lat jest senatorem RP.

Zaproszenie do Tematu Tygodnia przyjął senator RP Grzegorz Napieralski.  Z naszym gościem rozmawialiśmy o jego działalności w Senacie. Nie zabrakło tematyki związanej m.in. ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi i wyborem prezydenta miasta. Okazuje się, że senator Napieralski śledzi i doskonale zna obecne sprawy i problematykę świnoujskiego samorządu jak również byłej swojej organizacji politycznej. Zapraszamy!

 

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwator
Obserwator 1.10.2017, 18:28
Z całym szacunkiem kolego Mirosławie ale piszesz nieprawdę która wynika z niewiedzy! Ta pani nie robi nic konkretnego dla Warszowa tylko razem z cienką czerwoną druźyną mieszają i kłamią bo są mistrzami pozoranctwa! Juź niektórzy mądrzejsi mieszkancy Warszowa pootwierali oczy a niedlugo wszyscy się o tym przekonają ! Czyźbyś zapomniał jaki kolor jest dla Ciebie niemiły i komu mozna ufać! Tu się nic nie zmienilo! Pozdrawiam serdecznie!
Miroslaw Mituta
Miroslaw Mituta 1.10.2017, 02:14
Jestem bylym Mmieszkancem Swinoujscia, jednakze urodzilem sie w Swinoujsciu 2, czyli Warszow. Warszow, jako Swinoujscie2 jest "miastem" zapomnianym. Bardzo malo sie tam dzieje, pomimo wielkiej walki pani Doroty Turlejskiej oten wlasnie Warszoe. Mam nadzieje, ze ktokolwiek wygra w wyborach prezydenckich nie bedzie ponownie myslal tylko o Swinoujsciu, lecz rowniez o Warszowie - Swinoujsciu 2. Nie zapominajmy, ze Swinoujscie 2 - Warszow jest obszarowo duzo wiekszy od Swinoujscia 1. Pani Turlejska wykonuje niesamowita energir w tym co robi i moim zdaniem bylaby dobrym kandydatem na Prezydenta Swinoujscia. Wierze, ze ma wielu wspierajacych Ja czlonkow, obywateli Warszowa, jak rowniez cieszy sie bobrym wsparciem obywateli Swinoujscia. Jest to osoba mloda i pelna energii tak potrzebnej do kierowania Swinoujsciem i potrzebami Swinoujscian obu brzegow :)
Ola
Ola 29.09.2017, 18:51
Kolezanki i koledzy z SLD próbowali go zgnoić, najbliżsi Ci którzy najwiecej mu zawdzieczali w tym zardzerwiały płomień rzucili mu sie do gardła. Taka to polityka i przyjaźń kolegów z SLD. I tak ich łagodnie potraktował. Facet z klasą.
mieszkaniec
mieszkaniec 29.09.2017, 17:50
Bardzo dobrze powiedziane Panie Grzegorzu! Zawsze uwielbiałem Pana i na Pana głosowałem! Jasno Pan mówi, że potrzeba świeżej wizji miasta. Trzeba powiedzieć Prezydentowi, że wiele zrobił, lecz to już czas na emeryturę (lub może start w wyborach krajowych?). Dobrze się Pan dogadywał z Panią Asią Agatowską, więc może czas pogodzić się i jasno powiedzieć, że to ona jest gwarantem nowej wizji i przyszłości Świnoujścia? Pozdrawiam!
observer
observer 3.10.2017, 08:27
Pani Agatowska jest gwiazdą polityczną jednego sezonu. Tego sezonu. Jeśli nie zmieni swojej retoryki i politycznych zapędów, będzie po prostu blaknąć na firmamencie i może mieć problemy ze zdobyciem tych tysięcy głosów poparcia, potrzebnych do zdobycia eksponowanego stanowiska w mieście o które już od roku rozpoczęła wyścig.
Telewidz
Telewidz 29.09.2017, 17:31
Jesli ten pan wychwala Zmurkiewicza i Sujke to sa po jednych pieniadzach. Wszyscy wykorzystali SLD i poszli jeden do PO a pozostali klakieruja PiS. Bleeee
Zdzichu
Zdzichu 29.09.2017, 17:15
Żałosny mały aparatczyk. Uciekł do PO i obrzydliwie podlizuje się teraz do PiS. No tak nie ważne przy kim byle przy korycie.
Obsrrwator
Obsrrwator 29.09.2017, 16:25
Brawo Grzegorz! Tylko źe wyraziście widać jak błędy na górze przeniosły się na dół! Gdyby jeszcze dół był mądry to potrafiłby odseparować się od głupoty i prowadzić rozsądną lokalną politykę! Tymczasem tam gdzie pojawi się rudy płomień zostają tylko zgliszcza a następnie szukanie kolejnych ofiar na podpałkę! Czym róźni się lokalne SLD od partii rzadzącej? Ano niczym bo są tak samo transparentne! Pozdrawiam Cię Grzegorz i źyczę samych dobrych decyzji tych źyciowych jak i politycznych!
Thomas
Thomas 29.09.2017, 14:18
Głosowałem na pana w wyborach prezydenckich. Ale po tym co pan powiedział w tym wywiadzie już na pana nigdy nie zagłosuję.
Jackie
Jackie 29.09.2017, 08:45
Mam nadzieję ,że koleżanka Agatowska to oglądała.
Niestety prawda jest taka ,że rozwaliła SLD nie tylko w Świnoujśiu.A jej populizm i niechęć do Żmurka to już fobia.
Maciek
Maciek 28.09.2017, 20:28
Mocne słowa panie senatorze, ale cóż bardziej mocniejszych i prawdziwych być nie mogło
Observer
Observer 28.09.2017, 08:19
Populistycznymi hasełkami SLD wygrało już poprzednie wybory! Teraz komuszki siedzą cicho wraz z wodzem Czarzastym, który już wyczerpał pomysł na lewicę w zbliżających się wyborach. Natomiast negowaniem pomysłów i podszczypywaniem od kilku lat Żmurkiewicza, na fotel prezydenta miasta zamierza wślizgnąć się pracownica OSiRu, nie mająca nic z konkretów do zaproponowania wyspiarskiemu ludowi.
Jarosław
Jarosław 27.09.2017, 23:07
Co by nie mówić to trafną diagnozę i przepowiednię polityczną dla miejscowego sld w sprawie wyborów wystawił były jej szef. Zapewne dużo jest w tym racji, że działania szefowej sld podążają w b. złym kierunku a wypowiedź, że jedni odchodzą inni natomiast przychodzą do tej partii jest szczytem indolencji i baraku kompletnego samokrytycyzmu! Ale niech tam, nie moja bajka nie mój kłopot.
Halina
Halina 27.09.2017, 21:38
Zgadzam się z senatorem G.Napieralskim. SLD w Świnoujściu przeżywa ogromną "zapaść" a przewodnicząca tej partii .....szkoda słów
Jaś
Jaś 27.09.2017, 20:16
W mieście mamy dwie masy- Masa Krytyczna, to ta na rowerach i Masa Upadłościowa, to ta czerwona!
Piotr
Piotr 27.09.2017, 19:48
W punkt Panie Senatorze ! :-) Błędy SLD widać jak na dłoni.
mieszkaniec
mieszkaniec 27.09.2017, 19:41
Bez przesady SLD nie jest pępkiem świata, gdy rządzili żadnego pożytku z nich nie było, gdy znikają ze sceny politycznej też nikt za nimi płakać nie będzie.
gość
gość 27.09.2017, 19:23
Senator Napieralski, gdy mu się nie spodobało w SLD to poszedł sobie do PO. Agatowskiej z SLD nie przyjmą nawet do zarządu ogrodów działkowych!
Robert
Robert 27.09.2017, 18:32
Cóż, panie senatorze, cała prawda całą dobę! Dobry wywiad, tylko czy do "walczącej" z wiatrakami przewodniczącej SLD coś jeszcze dociera? Wątpię w to nie tylko ja.

Pozostałe