Policja w Świnoujściu poszukuje…

Policja w Świnoujściu poszukuje… Telewizja Świnoujście Tomasz Sawicki
Kiedyś gdy byliśmy młodsi, na pytanie: kim zostaniesz, gdy będziesz dorosły wymieniane były zawody jak strażak, pilot czy policjant.

Teraz, gdy możemy realizować dziecięce marzenia, działania policjanta, tego z wydziału kryminalnego czy drogówki najchętniej oglądamy w filmach i serialach telewizyjnych. Okazuje się, że drzwi do policyjnej kariery ciągle stoją otworem. Tak też dzieje się w komendzie miejskiej policji w Świnoujściu o czym mówi i zarazem zachęca do zasilenia policyjnych szeregów, aspirant sztabowy Beata Olszewska oficer prasowy KMP w Świnoujściu.

 

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
b.mundurowy
b.mundurowy 27.09.2017, 23:37
Fakt, w obecnych czasach, gdy służby mundurowe są polityczne, to trzeba być ostrożnym w podejmowaniu decyzji, nawet gdy zarobki dobre i służba przyjemna, ale znowu kiedyś to się zmieni, bo PiS nie będzie zawsze przy korycie
Stefan
Stefan 27.09.2017, 20:38
Pani rzecznik, dziś zaprasza pani do wstępowania do policji, za kilka lat może sie okazać, że była to formacja nielegalna i zbrodnicza i pozbawią obecnych policjantów którzy wstąpili do policji po 2015 roku uprawnień emerytalnych i innych wynikających z charakteru służby> takie mamy dziwne czasy

Pozostałe