Szkolna uroczystość w SP-6

Szkolna uroczystość w SP-6 Telewizja Świnoujście
Po ponad miesiącu szkolnej adaptacji, poznaniu nowej szkoły, pomieszczeń, nowych wymagań, nauczycieli, koleżanek i kolegów, pod hasłem „Wczoraj przedszkolaki - Dzisiaj pierwszaki” w Szkole Podstawowej nr 6 im. Mieszka I, w piątek, 6 października br. w sali sportowej odbyła się szkolna uroczystość pasowania na pełnoprawnego ucznia SP-6.

W obecności władz miasta, nauczycieli, dyrekcji szkoły, zaproszonych gości i rodziców, 120 uczniów z pięciu klas pierwszych przyjętych zostało do szkolnej społeczności. Uroczystego pasowania na ucznia dokonała dyrektor SP-6 dr Edyta Tomaszek, oraz wicedyrektorami szkoły: Anną Rytlewską-GóralskaSylwią Szostak i  Katarzyną Karasek.

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Maryla
Maryla 7.10.2017, 08:09
wzruszająca szkolna impreza, moja Agatka po wielu latach będzie miała co wspominać :-)

Pozostałe