Rozmowy na czasie

Rozmowy na czasie fot. Telewizja Świnoujście
Ostatnio dużo miejsca w swojej politycznej działalności poświęca grupa radnych SLD, która pochyla się nad tematem siarka. Dokładnie sprawa dotyczy przeładunku granulatu siarkowego z wagonów kolejowych na statek.

Siarkowa akcja SLD odbywa się już daleko od terenu OT Port w którym ta usługa transportowa została zakontraktowana. Do działań radnych SLD nie włączyli się radni pozostałych klubów, co nie oznacza, że tematem się nie interesują. W programie Rozmowy na czasie z grupą radnych w osobach: radny Stanisław Bartkowiak (sympatyk SLD), radny Andrzej Mrozek (PiS) i radny Jan Borowski (PO) przybliżamy sprawę portowej siarki. Zapraszamy! W poniedziałek, 09 października br. prezes Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły nie potwierdziła informacji, że w czasie minionego weekendu udzielona została pomoc medyczna mieszkańcom mającym problemy zdrowotne wynikające z kontaktu z granulatem siarkowym przeładowywanym w OT Port.

 

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ilicz
Ilicz 11.10.2017, 07:52
Jaki radny Borowski naiwny jest, przecież czerwoni nie będą nikogo za nic przepraszać w sprawie rozkręconej histerii siarkowej. Nie przepraszali za port kontenerowy, ulotki na płotach, rozwalenie zarządu na Warszowie, przedszkolną histerię w SP1, uchwałę oświatową itp. Czyżby radny nie poznał jeszcze mechanizmów działalności czerwonych?
Janusz
Janusz 10.10.2017, 14:55
Fakt, też sie zastanawiam co chce ugrać sld organizując sesję nadzwyczjną rady miejskiej? Będą ciągnąć temat siarki do wyborów?
Becia
Becia 10.10.2017, 10:48
Jakim następnym "sensacyjnym" tematem zamierza zająć się SLD? Bo przecież trzeba ciągle straszyć mieszkańców Warszowa?
a
a 10.10.2017, 09:41
SLD-himalaje obłudy, a raczej Agatowska- Himalaje obłudy.
Panie Bartkowiak, że Pan się dał w to wciągnąć...
szczęśliwa emerytka
szczęśliwa emerytka 10.10.2017, 09:36
A może tak wyjazd do Zakładów Chemicznych Police, spacer po magazynach produktów i wtedy rozmowa w temacie. Wczoraj to czysta polityka łącznie z Panem redaktorem który nie panował nad rozmówcami. Pozdrawiam.
Józek
Józek 10.10.2017, 08:54
Siary narobiła radna A. Teraz musi się za jej histerię pokrętnie, by jej nie urazić, tłumaczyć się zasłużony dla demokracji, wieloletni radny Bartkowiak. Wstyd pani Asiu, wstyd!!!
portowiec
portowiec 10.10.2017, 08:35
Ta cała siarkowa hucpa politycznie potrzebna była dla SLD, bo czym innym mięliby się zająć radni tej formacji? Większy efekt uzyskali by, gdyby zaczekali na przeładunek toksycznych chemikaliów w porcie?
mieszkaniec
mieszkaniec 9.10.2017, 21:29
Szokujące wypowiedzi radnych Mrozka i Borowskiego którzy bronią przeładunku siarki i kontynuują chory polityczny układ PO+PiS w Świnoujściu. Do pięt nie dorastają radnemu Bartkowiakowi i prezydentowi, który jest przeciwny przeładunkom siarki więc widocznie wie co mówi.
Trybowski
Trybowski 10.10.2017, 08:46
Mleko się rozlało, czyli siarka jest już w porcie i nie słyszałem, że radny Mrozek z radnym Borowskim BRONIĄ przeładunku! Co do Prezydenta miasta, to został w ten cały siarkowy temat przez SLD WMANEWROWANY! Ja również jestem PRZECIWNY jakimkolwiek przeładunkom w naszym porcie i co z tego!?
mieszkaniec
mieszkaniec 10.10.2017, 12:19
Co ty za głupoty piszesz Trybowski! przecież to prezydent pierwszy krzyknął że jest przeciwny przeładunkom siarki w porcie. SLD jest ostatnie którego Żmurkiewicz będzie słuchał bo przecież są w konflikcie.
Siarka
Siarka 9.10.2017, 21:21
Niech Borowski "meneger" uzdrowiska sam przeładowuje ten syf.

Pozostałe