UTW – Jubileuszowy rok akademicki

UTW – Jubileuszowy rok akademicki Telewizja Świnoujście
W sobotę, 7 października br. w południe w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury, w wykonaniu Chóru „Kantylena” zabrzmiało po raz piętnasty Gaude Mater Polonia.

Tym samym rozpoczęła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2017/2018 w najstarszej i specyficznej uczelni jakim jest niewątpliwie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Świnoujściu. Chwilę przed rozpoczęciem uroczystości o pracy, działalności i studentach rozmawialiśmy ze starostą UTW Lidią Myśliwiec i rektor UTW Barbarą Okoń. Po okolicznościowych wystąpieniach zaproszonych gości, przyjęciu kolejnej 31- osobowej grupy studentów, zaprezentowany został bogaty program artystyczny, przygotowany przez słuchaczki UTW.

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe