Zostań potencjalnym dawcą!

  • 11.10.2017, 17:27 (aktualizacja 11.10.2017 20:24)
  • Leszek Wątkowski
Zostań potencjalnym dawcą! Telewizja Świnoujście
W dniach 13-15 października br. Fundacja DKMS organizuje Ogólnopolskie Dni Dawcy Szpiku. To właśnie przy okazji tych dni Rotary, jako jedna z najbardziej otwartych na dobro drugiego człowieka oraz świadomych społecznie organizacji postanowiło, przyłączyć się do Fundacji DKMS w misji walki z nowotworem krwi i zainicjowało ogólnopolską akcję o nazwie „Dni Dawcy Szpiku z Klubami Rotary”.

Na ogólnopolski apel odpowiedział również świnoujski Klub Rotary. O wsparciu i czynne uczestnictwo w akcji za naszym pośrednictwem apelują: Barbara Cegielska-Jackowska z Klubu Rotary i Piotr Adamczyk dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I, zarazem wieloletni zarejestrowany dawca szpiku i honorowy dawca krwi. W Świnoujściu rejestracja potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek macierzystych odbędzie się w najbliższy piątek, 13 października br. w godzinach od 10.00 do 13.00 w sali  nr 7 (parter) Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I ul. Niedziałkowskiego 2. i w dniu 14 października br. (sobota) w godzinach od 11.00 do 17.00 w Galerii Handlowej Corso  przy ul. Dąbrowskiego 5.

Leszek Wątkowski

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Magda
Magda 13.10.2017, 20:39
Pięknie powiedziane: tak rzadko mamy okazję do czynów heroicznych, a ta akcja jest właśnie taką okazją.

Pozostałe