Z archiwum Telewizji – sesja tunelowa – 25.06.1996

Z archiwum Telewizji – sesja tunelowa – 25.06.1996 Telewizja Świnoujście
Na prośbę Społecznego Komitetu Budowy Tunelu, 10 radnych złożyło wniosek do przewodniczącego Rady Miejskiej o zwołanie nadzwyczajnej XXXVII sesji Rady Miejskiej na dzień 25 czerwca 1996 roku. Porządek obrad przewidywał podjęcie uchwały o rozpoczęciu budowy tunelu pod Świną.

Sesję prowadziła wiceprzewodnicząca Rady Miasta Helena Frankowska wraz z wiceprzewodniczącymi: Barbarą Kuszczyk-Nawrot i Kazimierzem Chlebowskim. Na sesji obecnych było 19 radnych. Po czterech godzinach obrad radni nie podjęli uchwały, gdyż zabrakło porozumienia w sprawie finansowania tunelu. Prezydentem miasta był wówczas dr Krzysztof Adranowski z SLD.

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Max
Max 12.10.2017, 05:47
Poziom dyskusji radnych nic się nie zmienił
mieszkaniec
mieszkaniec 11.10.2017, 19:59
O budowę tunelu radni nawalali sie już od 45 lat. Mam nadzieję, że po tych 40 letnich przymiarkach i przepychankach, może za 4-6 lat będzie już widoczne światełko w tunelu:)

Pozostałe