Kolejni długodystansowcy w USC

  • 11.10.2017, 17:40 (aktualizacja 11.10.2017 18:38)
  • Leszek Wątkowski
Kolejni długodystansowcy w USC Telewizja Świnoujście
W środę, 11 października br. w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego, jego kierownik zarazem prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz spotkał się z czcigodnymi jubilatami 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego, obchodzącymi Złote Gody.

Prezydent wszystkim jubilatom przekazał serdeczne życzenia, długich lat w dobrym zdrowiu i zadowolenia z każdego wspólnego następnego dnia, oraz udekorował przyznanymi przez prezydenta RP medalami za długoletnie pożycie małżeńskie. Każda z par otrzymał też piękny bukiet kwiatów. Uroczystość zakończyło odśpiewanie tradycyjnego „Sto lat” i toast kieliszkiem wina. Jubileusz Złotych Godów świętują: Państwo Jadwiga i Mirosław Bandzwołek, Państwo Anna i Mieczysław Dąbrowscy, Państwo Krystyna i Zbyszek Kimel, Państwo Anna i Florian Mencel, Państwo Bronisława i Stanisław Telenga i Państwo Alina i Edward Wojnarowscy. Przed uroczystością w USC prezydent Świnoujścia z życzeniami i medalem udał się do miejsca zamieszkania Państwa Bogumiły i Konstantego Chłapowskich.

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Alina
Alina 11.10.2017, 20:06
Czy któraś ze współczesnych zakochanych par, wyznaczyła sobie na liczniku 50 wspólnych lat?:) Wszystkiego najlepszego wszystkim jubilatom.

Pozostałe