Temat Tygodnia – środa, 25 października br.

  • 25.10.2017, 18:08 (aktualizacja 25.10.2017 18:17)
  • Leszek Wątkowski
Temat Tygodnia – środa, 25 października br.
Zgodnie z zapowiedzią prezydenta Świnoujścia z czerwca br. jesienią br. na terenie miasta powinny być już realizowane duże inwestycje drogowe. Natomiast większość projektów z Budżetu Obywatelskiego powinno być zakończonych. Do tego dochodzą zadania związane z budową tunelu pod Świną i prace projektowe przy budowie drogi S3. Niestety zaplanowane inwestycje nie idą zgodnie z przyjętymi harmonogramami, część ogłoszonych przez miasto przetargów realizacyjnych będzie musiało zostać odłożonych w czasie.

Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego nie są prowadzone zaplanowane inwestycje?  O wyjaśnienie tej sytuacji w programie Temat Tygodnia poprosiliśmy zastępcę prezydenta miasta Barbarę Michalską, która nadzoruje m.in. inwestycje miejskie.

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
inwestor
inwestor 27.10.2017, 08:34
No to się porobiło. Plany są, kasa jest, tylko robić nie ma komu. To może bracia Ukraińcy by w tej inwestycyjnej biedzie wsparli miasto?
miki
miki 26.10.2017, 09:15
Inewstycje w mieście spadają, ale p. zastępczyni wygląda b.kwitnąco jesienią, miło oko zawiesić :-)
Turysta
Turysta 26.10.2017, 08:17
Jak się ma to wyróżnienie dla Żmurkiewicza z współpracę transgraniczną, jak prezio od ponad 3 miesięcy nie wpuszcza do miasta autokarów niemieckiego przewoźnika?
Marcin
Marcin 25.10.2017, 21:01
P. Prezydent jak nie ma chętnych teraz na realizację wyznaczonych inwestycji, to znając życie, trudno będzie po odłożeniu zadania powrócić szybko ponownie do jego realizacji. Do tej pory miasto nie może zebrać się by dokończyć np. II etap rewitalizacji Parku Zdrojowego
mieszkaniec
mieszkaniec 25.10.2017, 20:32
Skoro nie ma chętnych firm w przetargach na remont ulic, to może się tak zdarzyć, że nie będzie chętnych na budowę tunelu?

Pozostałe