Rozmowy na czasie

  • 30.10.2017, 15:10 (aktualizacja 30.10.2017 16:34)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie Telewizja Świnoujście
Zaproszenie do programu przyjęli przedstawiciele Stowarzyszenia Grupa Morska Cała Naprzód, którzy w tym miesiącu obchodzą 15-lecie powstania i działalności Stowarzyszenia. O tym co było, o tym jak było, oraz o planach organizacyjnych stowarzyszenia w zbliżającym się roku wyborów samorządowych i prezydenta miasta.

M.in. o tym rozmawialiśmy z Dorotą Mikulską prezesem Zarząd Stowarzyszenia, z radnym Sławomirem Nowickim członkiem Zarządu Stowarzyszenia i z Krzysztofem Milewskim członkiem Stowarzyszenia, zarazem administratorem strony internetowej. Zapraszamy!

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Obserwator
Obserwator 1.11.2017, 19:14
Członkowie sympatycy GM mają ten komfort źe nie muszą jeździć do Szczecina czy Warszawy po wytyczne od ślepych i głuchych na lokalne problemy polityków! Są od 15 lat jedyną grupą w Radzie Miasta rozumiejącą i działającą dla dobra naszego miasta i jego mieszkańców! Te hejty świadczą jedynie o tym źe ich pomysły na rozwój Świnoujścia kłują w oczy niektórych leniwych radnych,którzy czekają na ich pomysły tylko po to źeby je skrytykować! Dzisiaj to Prawbrzeźe daje finansowego kopa dla miasta i czas źeby teź z tej kasy czerpało korzyści! Kaźdy nawet najmniejszy pomysł ułatwiający źycie mieszkańcom ma nieoceniona wartość bo wcale niełatwo źyje się w tym specyficznym lecz zawsz pięknym mieście! Pozdrawiam wszystkich sympatyków i członków GM! Cała Naprzód i niech inni patrzą wstecz bo mieszkańcom są potrzebni działacze a nie politycy!
Eryk
Eryk 31.10.2017, 08:28
Opozycję odbieram za przydatne zjawisko gdy nie tylko neguje i mówi nie, bo nie wszystkiemu co wymyślą i przedstawią inni. Opozycja neguje ale przedstawia swój lepszy pomysł na daną sprawę czy rozwiązanie problemu - to jest dla mnie opozycja! Bicie piany to marnotrawstwo czasu i zawracanie kijem Wisły!
M.W.
M.W. 30.10.2017, 21:09
Pani prezes, to nic to, że niektórych gminnych politykierów ciągle mierzi, by w waszą napędową śrubę wepchnąć hamulcowy badyl i zepsuć wam wytyczony kurs działań. Cieszę się, że Grupa Morska jest, działa i ciągle się rozwija i ma dobre pomysły na miasto.

Pozostałe