Koralina z O!Środka Działań Teatralnych…

  • 31.10.2017, 16:55 (aktualizacja 01.11.2017 14:31)
  • Leszek Wątkowski
Koralina z O!Środka Działań Teatralnych… Telewizja Świnoujście
O!Środek Działań Teatralnych przy Miejskim Domu Kultury opracował, przygotował i przedstawił szerokiemu gronu odbiorców ze świnoujskich szkół spektakl teatralny pt. „Koralina”. Spektakl osadzony był w konwencji grozy i był adaptacją głośnej powieści brytyjskiego pisarza Neila Gaimana. Spektakl reżyserowała Aneta Kruk.

Świat Koraliny daleki jest od ideału i nie zmienia się wraz z przeprowadzką do nowego domu. Role rodziców są zaburzone, nieco zimna matka, pochłonięta obowiązkami zawodowymi, podobnie nieco infantylny ojciec i daremnie próbująca zwrócić na siebie uwagę Koralina krąży między nimi wymyślając niebezpieczne historie lub relacjonuje udział w takowych skazana na samotność wśród swoich… Zapraszamy na spektakl!

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Widz
Widz 6.11.2017, 08:06
Świetne przedstawienie. Ciekawa scenografia i choreografia. Gratulacje dla Pani Anety Kruk i dzieciaków, daliście pokaz aktorstwa w dobrym wydaniu. Interesujące przesłanie do młodych ludzi. Powodzenia w następnych przedsięwzięciach.

Pozostałe