Miejski Dzień Seniora

  • 31.10.2017, 17:24 (aktualizacja 31.10.2017 18:49)
  • Leszek Wątkowski
Miejski Dzień Seniora Telewizja Świnoujście
We wtorek, 31 października br. w sali Hotelu Interferie odbyło się spotkanie władz miasta z najstarszymi mieszkańcami z okazji Miejskich Obchodów Dnia Seniora.

Dzień Seniora jest doskonałą okazją by podziękować, wszystkim emerytom i rencistom którzy mimo sędziwego wieku ciągle jeszcze angażują się w działalność społeczną,  czynnie działając dla innych w kołach, związkach i sekcjach zainteresowań.  O tych właśnie działaniach mówi przewodnicząca Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Świnoujściu Irena Sękala. Spotkanie prowadził zastępca prezydenta Paweł Sujka. Natomiast wiązankę serdecznych życzeń, wyróżnienia i kwiaty wręczył prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz. W części artystycznej spotkania, nostalgiczne przeboje  sprzed wielu lat przypomniał Tomasz Stockinger.

 

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jadwiga
Jadwiga 1.11.2017, 08:46
Pan Stockinger nie dość, że fanatyk Świnoujścia to zawsze w wysokiej formie sportowej i estradowej. Dziękujemy za wspaniały koncert i radość jaką dają Pańskie występy

Pozostałe