Samorządowy Program Informacyjny – październik 2017

Samorządowy Program Informacyjny – październik 2017 Telewizja Świnoujście
Dziś w programie samorządowym między innymi: zakończonych sesjach Rady Miasta Świnoujścia, tej nadzwyczajnej o granulacie siarkowym i sesji która odbyła się w czwartek, 26 października. W programie także hejtem w prezydenta, czyli sądowy finał sprawy właścicieli jednego z portali kontra prezydent miasta.

Będą zmiany kolejnych nazw świnoujskich ulic, czego od samorządu żąda IPN. Dowiemy się również o niedawnej wizycie prezydenta w Szczecinie i spotkaniu z wiceprezesem firmy PLL LOT. O tych i wielu innych tematach więcej w Samorządowym Programie Informacyjnym z udziałem prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza. Zapraszamy!

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Czarek
Czarek 5.11.2017, 10:51
Ogladalem ostatnia sesje i wszyscy radni sld bronili osir przed ta polityczna kontrola do ktorej przyznal sie radny Borowski z P0. Ale jak zwykle w tym programie prezydent musi kopnac tylko Pania Agatowska bo inaczej czas antenowy bedzie zmarnowany. Boi sie jej prezydent czy co ze ciagle ja atakuje?
observer
observer 5.11.2017, 09:43
Z wypowiedzi Prezydenta wynika, że można zaprosić na sesję gościa jakim był Prezes OT PORT a później przez liderkę czerwonych i grupkę z tego ugrupowania, zmieszać gościa z błotem i w zwyczajny sposób go obrażać! Dziwaczne podejście do załatwienia sprawy
Mieszkaniec
Mieszkaniec 4.11.2017, 16:51
Z tego co pamietam to najwiecej banerow wszedzie na miescie wisialo wlasnie pana Zmurkiewicza. Jakim trzeba byc falszywym zeby atakowac pania Agatowska i zabraniac sie jej bronic przed falszywymi oskarzeniami radnych z PO. Pan Zmurkiewicz niestety sam juz nie kontroluje tego co mowi a co robi .
M.B.
M.B. 5.11.2017, 12:01
Jaka biedna i poniżana wszędzie jest p. Agatowska. Przecież ją tylko do rany przyłożyć :) taka miła, polubowna i zgodna. Jak widzę, to ostatnio p. radna rozpoczęła walkę ze wszystkimi tymi, kto ośmiela się mieć inne zdanie lub poglądy na sprawy, jakie ma wszystko wiedząca Agatowska :)
wyborca
wyborca 4.11.2017, 18:00
Mieszkaniec masz problemy z odbiorem słowa mówionego? Tu nie chodziło ILE WISIAŁO tych banerów tylko, że Agatowska wyścieliła swoimi banerami PŁOTY OSIR-u.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 4.11.2017, 21:19
Ty chyba nie rozumiesz slowa pisanego. Zmurkiewicz moze wyscielac wszystkie miejsca w miescie a innym kandydatom w tym p. Agatowskiej nie wolno? Z tego co pamietam to na plotach osiru wisialo wiele roznych twarzy w wyborach i Zmurkiewicz tez wisial. Jak sadzic to wszystkich jedna miara wyborco. Niech sprawdza czy bylo zaplacone to jak najbardziej.
Wiesława
Wiesława 4.11.2017, 15:37
Na miejscu Radnych nie głosowałabym żadnych zmian ulic. Skoro zmian domaga się wojewoda to niech je sobie zmienia, nawet wszystkie, byłoby weselej! Po co w wojewodowe i IPNowskie knucia wciągać jeszcze Radnych? Jestem mieszkanką ul. Markiewicza, wiem kto to i jakim był śp. Pan Julian Markiewicz i to mnie i moich znajomych dogłębnie oburza!!! PiSiurom już wszystko zaczyna przeszkadzać. Do czego to wszystko prowadzi?
Małgorzata
Małgorzata 4.11.2017, 09:19
Co do właścicieli portalu który tak pana "uwielbia", że każdy dzień muszą rozpocząć od przedstawienia zasług prezydenta miasta. Proszę nigdy nie mylić wykształcenia właścicieli z wychowaniem! Żadna uczelnia nie uczy szacunku do innych i kultury osobistej. To się wynosi z domu! Pozdrawiam.
Portowiec
Portowiec 4.11.2017, 08:13
Z tego portu trzeciego świata to się pan nie wywiniesz - jak coś się chlapło, to trzeba za to przeprosić a nie brnąć dalej, lub poprzez rzecznika wytłumaczyć, "co prezydent miał na myśli" - wstyd p. prezydencie, że tak pan sądzisz o firmie w której nie za darmo, zasiadasz pan w radzie nadzorczej!
Gawliński
Gawliński 3.11.2017, 21:09
Mam inne zdanie w temacie tej sesji, na której byłem. W zachowaniu prezesa OT Port nie widziałem nic niestosownego. To raczej niektórym radnym coś sie w główkach poprzestawiało na tyle, że gościa, którym był zaproszony na obrady prezes z portu zaatakowali, nie słuchając żadnych jego argumentów. Radnym zdawało się, że są oskarżycielami, fachowcami od portów i przeładunków oraz sędziami i prokuratorami w jednym. Opuszczenie obrad przez prezesa ukróciło tylko dalsze żenujące widowisko i bicie piany przez mądralińskich radnych.
Gabi
Gabi 3.11.2017, 20:46
Jest chyba 5 lub 7 tych portali ale ŻADEN z nich nie ma własnego serwisu, własnego poglądu na wiele spraw miasta. Albo hejty i obrażanie (najlepiej władzy i radnych) Albo tylko beznamiętne kopiowanie wszystkiego co im podeśle rzecznik Karelus! WSZĘDZIE TO SAMO!!! Ale wszyscy nazywają się "dziennikarzami" i reprezentują bliżej nieokreślone "redakcje".
czytelnik
czytelnik 3.11.2017, 20:29
P. Prezydencie Żmurkiewicz, w pańskim wieku można mieć już problemy z pamięcią, zatem przekopiowuję fragment z pańskiej konferencji, która odbyła się 4 tygodnie temu w urzędzie. Teraz to pan ściemnia i próbuje odwracać kota ogonem! p. Basałyko relacjonował „ – Siarka w świnoujskim porcie będzie przeładowywana w prymitywnych warunkach, czerpakami – powiedział dziś podczas konferencji prasowej Prezydent Miasta Świnoujście Janusz Żmurkiewicz. – OT Port Świnoujście idzie na skróty. Nie inwestują w infrastrukturę, bo to kosztuje. Pieniądze, zyski są ważniejsze, niż zdrowie ludzi. Mam wrażenie, że jesteśmy traktowani jak port trzeciego świata.” Jest to jeszcze na stronie p. Basałyka! Chce Pan jeszcze coś do tego dodać?

Pozostałe