Narodowe Święto Niepodległości (fotorelacja)

  • 11.11.2017, 13:24 (aktualizacja 11.11.2017 17:43)
  • Leszek Wątkowski
Narodowe Święto Niepodległości (fotorelacja) Telewizja Świnoujście
W sobotę, 11 listopada br. uroczyście w Świnoujściu obchodzona była 99 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Obchody podzielone zostały na dwie cęści. W pierwszej patriotycznej, która odbyła się na Pl. Słowiańskim z udziałem przedstawicieli 8 Flotyllii Obrony Wybrzeża, samorządu Miasta, delegacji zakładów pracy i młodzieży, oraz drugiej części, która odbyła się na pl. Wolności w formie Festynu Rodzinnego.

Na pl. Słowiańskim odbyła się otwarta uroczysta 49 sesja Rady Miasta, po której delegacje służb mundurowych, samorządowych, kombatantów i młodzieży złożyły wiazanki kwiatów pod pomnikiem. Po części oficjalnej, na pl. Wolności odbył się Festyn Rodzinny przygotowany przez pracowników Miejskiego Domu Kultury i Komendę Portu Wojennego, z licznymi występami, stoiskami okolicznościowymi i pyszną wojskową grochówką. Relację filmową przekażemy w poniedziałkowym programie naszej telewizji.

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe