Rozmowy na czasie

Rozmowy na czasie Telewizja Świnoujście
Do studia zaproszenie przyjęli przedstawiciele Świnoujskiej Organizacji Turystycznej z którymi rozmawialiśmy na tematy zwiazane z szeroko pojętą turystyką i aspektami wypoczynku całorocznego na wyspach.

To, że miasto zmienia sie każdego roku o tym nie potrzeba już nikogo przekonywać, widzą i chwalą zmiany ci wszyscy którzy jako turyści zagladają na wyspy choćby od czasu do czasu i zazwyczaj są zadowoleni z bazy noclegowej, oferowanych usług, wypoczynku na najpiękniejszej plaży. Nie oznacza to, że środowisko turystyczne, gestorzy bazy nie widzą wielu jeszcze mankamentów czy potrzeby koniecznych zmian. Przemysł Turystyczny to ciągle jeszcze warta miliardów złotówek inwestycja w którą warto inwestować i zarabiać z nawiazką. Zaproszenie do studia przyjęli: Piotr Piwowarczyk prezes ŚOT i członek zarządu ŚOT Bartosz Turlejski. Zapraszamy!

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

branża
branża 16.11.2017, 20:44
Interesujące, nietuzinkowe wypowiedzi.
janusz
janusz 13.11.2017, 22:42
Miasto to nie zabawa w wojenkę a bez dotacji Urzędu SOT nie istnieje, i Piwowarczyk dobrze o tym wie, więc brykał nie będzie. Poza tym Świnoujście to kurort a nie twierdza pełna niedzielnych żołnierzy
Arystoteles
Arystoteles 14.11.2017, 08:13
Spokojnie, nie masz się czego bać nie mądra kobieto -hydro ( niby morsko-szpitalno- portowo- pisonowoczesna). Przecież Piwowarczyk powiedział, że nie startuje. Brykać brykał i brykać będzie- dlatego nie możecie do końca, po cichu zawalić siarką, kontenerami i posadkami dla stowarzyszeniowych kolesi tego pięknego miasta. W jednym masz rację- miasto to nie zabawa w wojenkę- wasze metody knucia, niszczenia wartościowych ludzi, intrygi by kosztem Mieszkańców napchać własną kasę to dopiero piekielne igraszki. ps. Janusz ma więcej rozumu niż Wy wszyscy razem wzięci- w odpowiednim momencie odetnie te piekielne korzenie bo jeżeli chce być przyszłość zapamiętany jako dobry gospodarz i Człowiek to nie może być z wami- mali ludzie- kojarzony.
m
m 13.11.2017, 20:49
Już kiedyś pisałam ludzie mądrzy rzadko pchają się na salony...i stanowiska. Spotykam często pana Piwowarczyka na plaży. Dobry człowiek.
Śmiłowski
Śmiłowski 13.11.2017, 19:02
Panie Prezesie ŚOT-u, proszę sie nie krygować, tylko podjąć męską decyzję wzięcia odpowiedzialności za miasto na fotelu prezydenta miasta. Tego miasta!
Król Maciuś I
Król Maciuś I 13.11.2017, 18:36
Popieram, pan Piwowarczyk najlepszym i nieskażonym politycznie kandydatem na prezydenta miasta! Czekam na pańską deklarację. Panie Piotrze warto się sprawdzić w tej samorządowej dziedzinie a nie marudzić, że nie ma pon odpowiednich kwalifikacji! A co Kaczyński ma? A rządzi krajem!
widz
widz 13.11.2017, 19:33
Panie Piotrze, ze stadem kóz na forcie pan sobie świetnie poradził, to myślę, że ze stadem baranów też nie będzie problemów! :))
jw
jw 13.11.2017, 16:45
i jeszcze jedno- takich zapraszajcie Gości, a nie jakieś krzykliwe Panie.. nie tylko ze szpitala :-).
les
les 13.11.2017, 13:23
Ciekawi goście to ciekawy program.

Pozostałe