Temat Tygodnia – środa, 22 listopada br.

  • 22.11.2017, 12:20 (aktualizacja 22.11.2017 18:21)
Temat Tygodnia – środa, 22 listopada br. Telewizja Świnoujście
Do niedawna jeszcze niewielu mieszkańców interesowało się tym jaka masa towarowa załadowywana i przeładowywana jest na terenie OT PORT S.A. Zazwyczaj uciążliwość tego morskiego zakładu pracy występowała, gdy przeładowywane były towary z grupy tzw. drobnicowej, a przeładunkom towarzyszyły silnie wiejące wiatry.

W połowie października br. zarząd OT PORT „podpadł” bardzo radnym, prezydentowi miasta i mieszkańcom pobliskiego osiedla Warszów, gdy Port zakontraktował przeładunek granulatu siarkowego. Dziś w programie Temat Tygodnia w rozmowie z naszym gościem – prezesem Zarządu OT PORT Ludwikiem Heinsch powracamy do funkcjonowania Portu i oddziaływania prowadzonej działalności na dobre relacje biznesowo- uzdrowiskowo-samorządowe w Świnoujściu.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Portowiak
Portowiak 23.11.2017, 08:18
Temat siarki nadmuchany politycznie przez kandydatów którzy chyba na protestach, hejcie i sensacjach medialnych a nie ciężkiej pracy chca wjechać do rady miasta. Port zapewne wymaga inwestycji i jest duzo rzeczy które musi usprawnić ale to nie radni bedą decydować co port bedzie robił.
Niech sobie każdy z osobna pomyśli czy chciałby aby grupka radnych decyzdowala o tym jakim biznesem i w jakim zakresie masz sie zajmować ?
bolek
bolek 23.11.2017, 07:41
tak do końca nie zrozumiałem deklaracji prezesa portu, czy to koniec przeładunków siarki w naszym porcie, czy prezes wyjeżdża do dostawców by zakontraktować dalsze dostawy?
krasnal
krasnal 22.11.2017, 23:00
O przeładunkach towarów sto razy bardziej niebezpiecznych od siarki, przeładowywanych w porcie prezes nawet mówić nie chce, bo inaczej znana radna z rudą baranicą wraz z czerwoną ekipą nigdy by z tego portu nie wyszli a prezes co sesję musiałby biegać na przesłuchanie:)
Krystyna
Krystyna 22.11.2017, 21:50
Podziwiam pana prezesa za cywilną odwagę i udział w programie. Prezes OT Port, wie doskonale, że nie wszystko w porcie jest cacy, wie, że za wszystko ostatnio jest krytykowany, ale potrafił przyjść i się z tego wytłumaczyć, może niewiele powiedział, ale zawsze.
Damian
Damian 22.11.2017, 21:17
P. prezesie nie ma co obrażać się na rzeczywistość, proszę spojrzeć na teren portu którym pan zarządza, krótko mówiąc wszędzie bałagan, zielsko porasta teren, pordzewiałe i rozwalające się urządzenia, to co, tak nie wygląda port 3-go świata? Niech będzie biednie, ale niech będzie porządek!
Mag
Mag 22.11.2017, 20:20
Trudno panu wierzyć panie prezesie niech się w końcu skończy te pylenie bo jachty w basenie północnym są obecnie czarne mimo, że myjemy je codziennie :-(

Pozostałe