Temat Tygodnia – środa, 29 listopada br.

  • 29.11.2017, 13:00 (aktualizacja 29.11.2017 21:25)
Temat Tygodnia – środa, 29 listopada br.
Przez szesnaście lat pełniła różne funkcje w Radzie Miasta Świnoujścia, jest nadal członkinią Platformy Obywatelskiej, obecnie na zasłużonej emeryturze i od trzech lat poza Radą Miasta.

Jak dziś z perspektywy tych kilku lat postrzega sprawy miasta i mieszkańców, którymi zajmowała się z racji bycia radną? Czy zamierza jeszcze wrócić do czynnej polityki a może nawet do Rady Miasta? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi udzieliła b. radna PO Irena Kurszewska. Zapraszamy!

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 1.12.2017, 09:53
Czyli była pani radna powołując się na swoją wiedzę potwierdza koalicję po i PiS. Przykre :-):-) swoją drogą pamiętam pani oświadczenie że nie będzie pani startować na stanowisko prezydenta Miasta a jednak pani startowała :-) myślę że lepiej zająć się rodzina :-) pozdrawiam
morski skrzat
morski skrzat 30.11.2017, 01:02
Zdaje się p. Ireno, że punkt widzenia zależny jest jednak od punktu siedzenia. Teraz to wiele spraw bierze pani na luzie i niezobowiązująco, wówczas trzeba, lub wypadało się jednak POpisać :-)
R.T.
R.T. 30.11.2017, 00:26
Patrząc i słuchając b.pani radnej, stwierdzam stanowczo, że polityka jaka by ona nie była, to w jakimś stopniu jednak człowieka wykończa. Teraz pani wygląda odstresowana, wypoczęta i miło panią się po latach słucha. Polityka to jednak wielkie g...o!

Pozostałe