Rozmowy na czasie

  • 4.12.2017, 13:05 (aktualizacja 04.12.2017 15:23)
Rozmowy na czasie Telewizja Świnoujście Tomasz
W programie z naszymi gośćmi rozmawialiśmy o: Zmianie nazwy dwóch ulic na terenie Świnoujścia. O ciągle jeszcze nieklarownej sytuacji w Morskiej Stoczni Remontowej „Gryfia” i o pojawiających się ostatnio w mediach „technicznych" rewelacjach związanych z budową tunelu w Świnoujściu.

Zaproszenie do programu przyjęli radni: Sławomir Nowicki (G.M.), Wiesław Góreczny (PO) i Robert Gawroński (SLD) Zapraszamy!

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ekonom
ekonom 4.12.2017, 21:07
Czy radni mogą zmusić grupę Mars do zmiany decyzji, jeśli takowa już zapadła w sprawie stoczni? Znowu skończy się tylko na pogaduchach
spec
spec 4.12.2017, 17:11
Gdy przetarg na tunel rozstrzygnięty, to "specjalista" od budowy - drążenia tunelu się obudził. Pewnie był to ten, który startował w przetargu i się nie załapał
Grzegorz
Grzegorz 4.12.2017, 17:06
Z tym tunelem to już przesada, gościu obudził się i znalazł jakieś wydumane argumenty przeciwko budowie. A gdzie był ten inżynier 20 lat temu, gdy mówiło się o tunelu w Świnoujściu?!

Pozostałe