„Motołaje” zawitali do nadmorskiego grodu

  • 4.12.2017, 13:08 (aktualizacja 04.12.2017 16:00)
„Motołaje” zawitali do nadmorskiego grodu Telewizja Świnoujście Tomasz
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu, Zrzeszenie „Czarne Wdowy”, Klub Motocyklowy „Motowyspiarze” oraz niezrzeszeni motocykliści, zaprosili dzieci do wzięcia udziału w ósmej wspólnej imprezie pod nazwą "Motołaje", spotkanie ze zmotoryzowanymi Mikołajami odbyło się w minioną niedzielę, 3 grudnia br. Mikołajkowy konwój policyjno-motocyklowy odwiedził dzieci w prawobrzeżnej części miasta, następnie przemieścił się na pokładzie promu Bielik na prawobrzeże, gdzie zawitał do Szpitala Miejskiego. Na oddziale pediatrycznym, Mikołaj wraz ze świtą odwiedził najmłodszych pacjentów, obdarowując ich drobnymi słodkimi upominkami i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia.

Kolejnym miejscem postoju „Motołajów” był Plac Kościelny. Cała głośna i kolorowa ekipa zmotoryzowanych Mikołajów, wszędzie tam gdzie się pojawiła, witana była entuzjastycznie przez dzieci i dorosłych. W Mikołajkowym korowodzie uczestniczyło ponad 30 motocyklistów, którzy rozdali blisko 600 paczek.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Eva
Eva 4.12.2017, 22:07
Piękna akcja mikołajkowa. Brawo motocykliści i policjanci :)

Pozostałe