W MSR „Gryfia” bez wiążących rozstrzygnięć!

  • 4.12.2017, 14:28 (aktualizacja 05.12.2017 15:41)
W MSR „Gryfia” bez wiążących rozstrzygnięć!
W poniedziałek, 4 grudnia br. o godzinie 10.00 w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie odbyło się robocze spotkanie w sprawie sytuacji i dalszych decyzji w sprawie działalności Morskiej Stoczni Remontowej „Gryfia”.

Na spotkaniu nie zapadły żadne wiążące decyzje dotyczące zakładu MSR w Świnoujściu. Nie odbyło się również zapowiadane spotkanie wojewody z Zachodniopomorskim Zespołem Parlamentarnym i właścicielem MSR „Gryfia” - Funduszu Inwestycyjnego Mars. Więcej w sprawie świnoujskiego zakładu MSR powinniśmy dowiedzieć się na nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Świnoujścia, którą przewodniczący Rady Miasta zamierza zwołać w poniedziałek, 11 grudnia br. o godzinie 11.00. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bolek
Bolek 6.12.2017, 08:14
Co mogą radni ze Świnoujścia w sprawie MSR w Szczecinie? Co mogą radni w stosunku do spółki akcyjnej? Co mogą radni w stosunku do właściciela Mars? Itd, itd.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 4.12.2017, 17:30
Czyżby prezydent miasta znał dalsze losy naszej stoczni, że nie wybrał się dziś do Szczecina?

Pozostałe