×

Radny Marek Niewiarowski zrezygnował!

Radny Marek Niewiarowski zrezygnował!
Radny Marek Niewiarowski w poniedziałek, 4 grudnia br. złożył w Biurze Rady Miasta pismo, w którym informuje przewodniczącego Rady Miasta Świnoujścia Dariusza Śliwińskiego o rezygnacji z dniem dzisiejszym z dalszej działalności w Klubie Radnych Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Radny Marek Niewiarowski zamierza dalej czynnie pracować dla Miasta jako radny niezależny. Obecnie Klub Radnych SLD w Radzie Miasta liczy 7 radnych.

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wyborca
wyborca 9.12.2017, 07:49
a gdzie zasady panie marku? czy nie powinien oddać pan mandatu radnego? chyba tak byłoby uczciwie i na miejscu a nie wyborców robić w balona ... żałuje bo to miedzy innymi mój starocny głos na pana ...
Biały
Biały 4.12.2017, 19:55
Komu i do czego potrzebni są jeszcze czerwoni? Świat idzie do przodu a oni zostali w miejscu, na lep łapią się tylko muchy, na ich hasełka nie łapie się już nikt. Panie Radny samodzielnie zrobi pan więcej dla miasta.
Były wyborca
Były wyborca 4.12.2017, 19:53
Marku następna osoba z brakiem przyzwoitości i zasad.
wróżbita Józef
wróżbita Józef 4.12.2017, 18:52
Brawo Asia, jeszcze trochę i obudzisz się z ręką w nocniku <3
L.K.
L.K. 4.12.2017, 17:38
Zaskoczył mnie pan tą decyzją, miałem nadzieję, że z resztkami tego betonu dojedzie do końca kadencji. Chciałem coś dodać, ale Obserwator zrobił to świetnie, dlatego Panu gratuluję decyzji i podpisuję się pod komentarzem Obserwatora!
Obserwator
Obserwator 4.12.2017, 16:30
Zawsze wiedziałem Marku źe jesteś uczciwym i porzadnym facetem dlatego pełen szacun za tą odwaźną decyzję! Tylko dlaczego to tak długo trwało! Oczywiście mogą Ci trole zarzucać róźne cuda ale pamiętaj źe mieszkańcy Świnoujścia nie są głupi i widzą źe lewusy zamiast brać się do roboty to szukają sensacji pragnąc wzbudzić w nas wraźenie źe tylko kolor czerwony dba o byt tego miasta! Sam wiesz źe to tylko wzbudzanie niepotrzebnej paniki i strachu bo w chorej gonitwie po wladzę zatracili zdolność logicznego myślenia! Wierzę w Ciebie bo to tylko Ty w tej grupie byłeś "wyrazisty" na tle lisich poczynań fałszywego Robin-Hooda! Pozdrawiam i źyczę spokoju oraz dobrych dalszych decyzji!
siepytam
siepytam 4.12.2017, 16:06
Brawo Marek! Męska decyzja została podjęta! Który radny następny?
Jola
Jola 4.12.2017, 16:01
Tracenie najcenniejszych ludzi trwa, ciekawe komu następnemu opadną łuski z oczu.
sms
sms 4.12.2017, 15:32
Lepiej późno niż tkwić w tej organizacji bez przyszłości, organizacji samej dla siebie!

Pozostałe