Unikalny projekt SP-6

  • 6.12.2017, 09:52 (aktualizacja 06.12.2017 10:12)
  • SP-6
Unikalny projekt SP-6 SP-6
Unikalny projekt realizowany przez Szkołę Podstawową nr 6 im. Mieszka I ,, Po co chronić przyrodę?. Bioróżnorodność’’

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 im. Mieszka I z kółka przyrodniczego prowadzonego przez panią Aleksandrę Szajer oraz panią Katarzynę Nowy-Karasek włączyli się w projekt ,,Natura 2000-Przystanek Bałtyk-Edukacja społeczności nadmorskich obszarów chronionych’’. Celem projektu jest wzrost świadomości uczniów w zakresie potrzeb i korzyści z ochrony przyrody. W ramach działań projektowych koordynatorzy szkolni projektu zostali przeszkoleni, natomiast dla uczniów zaplanowane są  warsztaty połączone z konkursami i lokalnymi akcjami.

            W piątek odbyły się już pierwsze warsztaty dla uczniów  na temat:,, Po co chronić przyrodę?. Bioróżnorodność’’ prowadzone przez dr Olechwira- kierownika Stacji Morskiej Uniwersytetu Szczecińskiego.

Uczniowie z wielkim zainteresowaniem brali udział w warsztatach i słuchali prelekcji. Nie mogą doczekać się kolejnych spotkań.

SP-6

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe