Samorządowy Program Informacyjny – listopad 2017

Samorządowy Program Informacyjny – listopad 2017
Planowane zmiany w ordynacji wyborczej i wpływ tych zmian na wybory samorządowe i wybór prezydenta miasta w 2018 roku. Zmiana klubowych barw i rezygnacja radnych w pracy dotychczasowych klubów.

Wysyp „specjalistów” od technicznej budowy tunelu w Świnoujściu, oraz przyszłoroczny, rekordowy pod względem wielkości i planowanych zadań budżet miasta, to tylko niektóre tematy zawarte w listopadowym wydaniu Samorządowego Programu Informacyjnego z udziałem prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza. Zapraszamy!

 

 

Tomasz Sawicki
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Arek
Arek 11.12.2017, 20:36
Gratulacje Panie Prezydencie , pańska praca doceniona będzie w najbliższych wyborach. Kolejny raz wygra je Pan zdobywając ponad 10 tyś głosów. Zakończy Pan pracę w samorządzie oddając do eksploatacji tunel.
piarowiec
piarowiec 9.12.2017, 20:01
Czy te tysiące wygranych przez miasto różnych konkursów, plebiscytów i wyróżnień ma jakiekolwiek odniesienie na biznesmenów, inwestorów czy turystów? Wątpię!
Helena
Helena 8.12.2017, 20:32
W całym rozliczeniu plusów i minusów przez te lata kadencji na fotelu prezydenta miasta, pan Żmurkiewicz pewnie tych plusów będzie miał więcej. Jest konkretnym i dbającym o miasto prezydentem jakiego można było sobie wymarzyć. Teraz do krytykantów, proszę wskazać mieszkańca który jest czysty jak łza?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 10.12.2017, 11:24
Kazdy inny na jego miejscu gdyby byl prezydentem przez tych kilkanascie lat i mial takie mozliwosci jak miliony z unii i wyprzedanie dzialek to zrobilby tyle samo albo moze wiecej. Ostatnie lata nie wnosi juz nic nowego miasto rozwija sie samo dlatego uwazam ze powinien juz odejsc.
Nie zdziwony
Nie zdziwony 8.12.2017, 19:43
Sprawdzilem ze pan dostal 8050 glosow w ostatnich wyborach a nie ponad 9000. Brzydkie zachowanie pana Zmurkiewicza bo dopoki SLD na niego pracowalo to pial z zachwytu i kilkadziesiat lat korzystal i z PZPR i z SLD. Teraz woli PIS i opluwa.
jajakobyły
jajakobyły 8.12.2017, 20:42
Co za niekonsekwencja w wypowiedzi! To jakby Żmurek chwalił SLD, to byłoby wszystko cacy, nawet krytykującemu nie przeszkadzałaby jego przynależność do jedynie słusznej partii???
Jan
Jan 8.12.2017, 18:02
Pan prezydent ma zawsze rację, jak pan to robi?
Mieszkanka
Mieszkanka 8.12.2017, 17:46
Moim zdaniem rada miejska powinna być wolna od polityki i partii politycznych! Radni powinni skupić się na działalności i pracy dla miasta i mieszkańców a nie przemycać polityczne treści i zachowania z góry od partyjnych bonzów. A roboty i tematów związanych z naszym miastem chyba każdemu radnemu nie zabraknie jak się do niej odpowiednio przyłoży. Pozdrawiam Pana Prezydenta.

Pozostałe