Rozmowy na czasie

  • 11.12.2017, 15:29 (aktualizacja 11.12.2017 16:51)
Rozmowy na czasie Telewizja Świnoujście Tomasz Sawicki
W czwartek, 14 grudnia br. odbędzie się ostatnia w tym roku sesja Rady Miasta, na której radni m.in. głosować będą nad przyjęciem uchwały budżetowej miasta Świnoujście na 2018 rok. Przyszłoroczny budżet miasta jest najwyższy w historii Świnoujścia i wynosi ponad 480 milionów złotych. Na miejskie inwestycje prezydent przeznaczył równie imponującą kwotę z przyszłorocznego budżetu, bo wynoszącą ponad 220 milionów złotych.

Obok inwestycji, prezydent na wniosek radnych ma zamiar przeznaczyć na innowacyjne przedsięwzięcie kwotę 2,5 miliona. Kwota ta skierowana została by na konkretną pomoc bezgotówkową dla mieszkańców, którzy w 2018 roku ukończyli 65 rok życia. Wersja robocza nowego programu to „Senior 65 +” Na temat nowego budżetu dyskutowali radni Zdzisław Merchelski (GM), Jan Borowski (PO) i radny Jarosław Włodarczyk (SLD) Czy w zaproponowanym kształcie budżet miasta na rok 2018 zostanie przyjęty przez Radę? Goście programu już „głosowali” - zobaczmy jak.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe