Rozmowy na czasie

  • 18.12.2017, 14:38 (aktualizacja 18.12.2017 15:12)
Rozmowy na czasie Telewizja Świnoujście Tomasz
Dzisiejszy program Rozmowy na czasie jest ostatnim w tym roku. Zaproszenie do udziału przyjęli radni Rady Miasta: Elżbieta Jabłońska (PO) Ryszard Teterycz (SLD) i radny Andrzej Mrozek (PiS)

Dyskusja z radnymi m.in.  dotyczyła ostatnich spraw poruszanych na dwóch sasjach Rady Miasta. Radni wypowiadali sie na temat sytuacji w Morskiej Stoczni Remontowej "Gryfia" - zaklad w Świnoujściu. Wyrażeniem zgody na przejęcie przez ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Zespołu Szkół Morskich i sesji dotyczącej budżetu miasta na 2018 rok.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Albert Z.
Albert Z. 21.12.2017, 07:30
Dziękuje wraz zrodziną za życzenia, szczególnie panu radnemu Andrzejowi Mrozkowi, którego domeną nie była kiedyś polityka tylko geografia, której mnie nauczył i dzięki temu juz od ponad 18 lat mieszkam szczęśliwie z rodziną w Luton. Wesołych Świat wszystkim mieszkańcom w Świnoujściu życzy Albert z rodziną.
Radomski
Radomski 19.12.2017, 07:59
Wywody radnego Ryszarda Teterycza w każdym temacie były by do przyjęcia i bardziej czytelne, gdyby były krótsze i bez tych odniesień do historycznych zaszłości. Inaczej bywają nudne i nużąco usypiają słuchacza, czyniąc miałkim omawiany temat. Dzięki za szczere życzenia świąteczne:)
miki
miki 18.12.2017, 20:36
Te lęki Jabłońskiej i "troski" dotyczące szkoły morskiej, można między bajki włożyć! To były pobudki polityczne, bo to pisowski minister tę szkołę przygarnia, PO nie wpadło na taki pomysł do tego te ponad 30 milionów to też piechotą nie chodzi i nie pochodzi z budżetu miasta!
Iwan
Iwan 18.12.2017, 19:02
Radny Mrozek powinien za całokształt rózgę otrzymać bez żadnego losowania!

Pozostałe