Podsumowanie roku 2017 część II

  • 29.12.2017, 15:35 (aktualizacja 30.12.2017 17:54)
Podsumowanie roku 2017 część II Telewizja Świnoujście Tomasz
Drugie półrocze 2017 roku bogate było w wydarzenia o charakterze rekreacyjnym, kulturalnym i sportowym na wyspach. Okres sezonu letniego w Świnoujściu przypada na trzy najcieplejsze miesiące roku, tegoroczne lato było pod względem tego ciepła różnie postrzegane, przez tysiące turystów przybyłych do Świnoujścia na letni wypoczynek. Aura bardziej służyło spacerom i zwiedzaniu okolicy jak plażowaniu, choć ratownicy na Kąpielisku Morskim Uznam pojawili się w tym roku już 15 czerwca...

Samorząd, służby miejskie, firmy i instytucje odpowiedzialne za funkcjonowanie miasta w okresie lata pracują ze zdwojoną mocą. Od września br. reforma oświaty w gimnazjach i pilne poszukiwanie miejsc w przedszkolach dla najmłodszych wyspiarzy. Dalsze miesiące to także realizacja przez samorząd podjętych zadań inwestycyjnych. To także zatwierdzenie wniosków i pomysłów popartych przez mieszkańców do kolejnego Budżetu Obywatelskiego. Końcówka roku, to m.in. spotkania mieszkańców z okazji obchodów rocznic i świąt grup zawodowych i organizacji działających na terenie miasta, a także okazjonalne spotkania z okazji świąt Bożego Narodzenia. Zapraszamy do obejrzenia części II podsumowania mijającego 2017 roku z udziałem prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza i zastępców: Barbary Michalskiej i Pawła Sujki

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Alina
Alina 30.12.2017, 22:07
Świnoujścianie i Świnoujście, powodzenia pod każdym względem. Do Siego Roku 2018!
Szypulski
Szypulski 30.12.2017, 19:29
Tyle było ciekawych zdarzen na wyspach, ze miło sie teraz oglada, tym bardziej, ze człowiek nie jest w stanie wszystkiego ogarnac i wszedzie byc. Mijajacy 2017 rok patrzac na tematyke, to były głownie duze imprezy sportowe, zeglarskie i kulturalne. Z zapowiedzi władz miasta słysze, ze nadchodzacy 2018 rok, bedzie rokiem wielkich inwestycji miejskich i upiekszania miasta. Zycze by sie udało.
Marek
Marek 30.12.2017, 18:17
Działo się oj działo w mijającym roku. Zapewne rozwojowych działań w nadchodzącym roku zapewne też nie mało będzie. Świnoujście jest THE BEST!

Pozostałe