Lyla była pierwsza.

  • 4.01.2018, 12:06
  • BIK UM Świnoujście
Lyla była pierwsza. BIK UM Świnoujście
LYLA Singh to pierwsza świnoujścianka urodzona w 2018 roku w Szpitalu Miejskim im Jana Garduły w Świnoujściu. Przyszła na świat 3. stycznia. W dniu narodzin ważyła 2450 g i mierzyła 48 cm. Podobnie, jak w ubiegłym roku, pierwszą świnoujściankę i jej rodziców odwiedzili w szpitalu Prezydent Miasta Janusz Żmurkiewicz i jego zastępca Paweł Sujka.

Chcemy, aby odwiedziny i drobny upominek od władz miasta dla pierwszego świnoujścianina bądź świnoujścianki, takie symboliczne powitanie nowego członka naszej lokalnej społeczności,  stały się tradycją â€“ mówi prezydent  Janusz Żmurkiewicz.

Oprócz kwiatów, pamiątkowego listu gratulacyjnego oraz pięknego albumu do zdjęć, rodzice oraz dziewczynka otrzymali również upominek od szpitala – kocyk z napisem Świnoujście.

Mama dziewczynki Sylwia Singh mieszka w Karsiborze. Tata Pradeep Singh pochodzi z Singapuru.  Poznali się w Tajlandii, gdzie obydwoje byli na wakacjach. 

Lyla urodziła się jako pierwsza świnoujścianka w tym roku, ale pierwszym dzieckiem, które przyszło na świat w naszym szpitalu był Miłosz z Międzyzdrojów. Urodził się 2. stycznia, ważył 3420 g i mierzył 52 cm. To trzeci syn Pani Sylwii Koleśnik.

Dwóch pierwszy synów także urodziłam w świnoujskim szpitalu. Było mi tu dobrze, dlatego kolejnego synka również chciałam tu urodzić â€“ podkreśliła szczęśliwa mama.

Także pani Sylwia i jej synek otrzymali upominki od Prezydenta Świnoujścia oraz szpitala.

BIK UM Świnoujście

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Celina
Celina 4.01.2018, 20:47
Lyla, jak piknie i jak swojsko do tego.
Podróżnik
Podróżnik 4.01.2018, 20:12
Dużo prawdy jest w powiedzeniu że podróże kształcą i zawsze wraca się z nich z cennymi, lub ciekawymi pamiątkami:))
Miron
Miron 4.01.2018, 18:02
Dobrze, że mama z Karsiborza, bo inaczej prezydent i zastępca z tatusiem z Singapuru porozumiewać musieliby się na migi! :-))
sygnalista
sygnalista 4.01.2018, 17:33
Tata Pradeep Singh pochodzi z Singapuru. Czyżby taty nie wyczaiły jeszcze służby pana ministra Błaszczaka?

Pozostałe