Kustosz zaprasza!

Kustosz zaprasza!
Miejska Galeria Sztuki Współczesnej MS-44 przy ulicy Armii Krajowej 13. zaprasza mieszkańców i gości Świnoujścia w nowym roku na nową zbiorową wystawę. Do odwiedzin, bez podtekstów politycznych, zaprasza „kustosz”, gospodarz, artysta Andrzej Pawełczyk.

Czego się obawiamy? To pytanie, nurtujące zwłaszcza teraz , kiedy świat przedstawiany w telewizji, internecie i gazetach staje się coraz groźniejszy. A lęk przed nieznanym, staje się językiem współczesności, sztuka stara się pomóc znaleźć odpowiedź na to i podobne pytania. Czego się obawiamy? W Miejskiej Galerii Sztuki Współczesnej będziemy mogli skonfrontować się z tym pytaniem. O godzinie 18.00 w sobotę, 13 stycznia br. twórcy z akademickich kręgów Szczecina i Krakowa zapraszają na wernisaż wystawy sztuk wizualnych której tematem przewodnim jest różnie rozumiany lęk, niepokój, strach. To bardzo aktualna wystawa i bardzo współczesna. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Miki
Miki 10.01.2018, 20:49
Pozdro dla Kustosza w nowym roku! Wszystkiego kolorowego p. Andrzeju i wielu, wielu fajnych pomysłów na te białe galeriane ściany!
nana
nana 10.01.2018, 19:23
Słusznie panie kustoszu, sztuka bez serca to strata czasu. Do zobaczenia na wystawie.

Pozostałe