Temat Tygodnia – środa, 11 stycznia br.

  • 10.01.2018, 14:02 (aktualizacja 10.01.2018 17:31)
Temat Tygodnia – środa, 11 stycznia br. telewizja świnoujście
O aktualnych tematach związanych ze zbliżającymi się szkolnymi feriami zimowymi, skorzystaniem z zaproszenia gospodarzy Heringsdorfu do zabaw na lodowisku, z wydawaniem bezpłatnych kart dla mieszkańców, którzy chcieliby skorzystać w wodnych atrakcji Aquaparku Hotelu Radisson Blu.

O te i inne sprawy pytamy w dzisiejszym programie Temat Tygodnia, zastępcę prezydenta Świnoujścia Pawła Sujkę. Zapraszamy!

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jerzy
Jerzy 11.01.2018, 09:14
Wysłuchałem pańskiej rozmowy z redaktorem i mam pytanie - Kiedy miasto zamiast podczepiać się pod innych, jak te pasożyty, wybuduje z prawdziwego zdarzenia halę sportową, niedawno zachwycał się pan halą w Ahlbecku, kiedy miasto wybuduje nie brodzik przy ul. Gdyńskiej tylko wielotorową, pełnowymiarową pływalnię z zapleczem i widownią? Panie viceprezydencie z ZPO doczeka się budowy, czy miasto zamierza podłączyć się z tym do innej budowanej w mieście inwestycji?
Marian
Marian 13.01.2018, 09:29
Mógłby szanowny pan zastępca prezydenta Sujka, raz od wielkiego święta (wyborów) pochylić się nad pytaniem mieszkańca i udzielić informacji. Chyba, że pan zastępca nie ma nic do powiedzenia - to przepraszam!

Pozostałe