Obradowała Kapituła „Tryton” 2017

  • 12.01.2018, 14:30 (aktualizacja 13.01.2018 17:26)
Obradowała Kapituła „Tryton” 2017 Telewizja Świnoujście
W czwartek, 11 stycznia br. w Urzędzie Miasta pod przewodnictwem prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza odbyło się posiedzenie Kapituły nagrody „Tryton” za rok 2017. Nagroda „Tryton” przyznawana jest w trzech kategoriach: Gospodarka i Przedsiębiorczość, Działalność Kulturalna, Społeczna, Edukacja i Sport, oraz kategoria Obiekt roku. W kategorii I zgłoszonych zostało 15 firm, natomiast aż 19 pozycji miała kategoria II.

Przypominamy, że głosowanie na kandydatów nominowanych do tytułu „Tryton” odbywa się po głosowaniu tajnym od roku 2004, przez Kapitułę w składzie: prezydent miasta, zastępcy prezydenta, przewodniczący Rady Miasta, sekretarz miasta, rzecznik prasowy oraz redaktorzy naczelni świnoujskich mediów i portali internetowych. Statuetkę „Trytona” specjalnego, bez konsultacji z Kapitułą ma prawo przyznać bezpośrednio prezydent Świnoujścia. Oficjalne ogłoszenie laureatów i wręczenie statuetek „Tryton” za rok 2017 odbędzie się podczas Gali i Balu Noworocznego w piątek, 2 lutego br. w hotelu Radisson Blu.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ONA
ONA 13.01.2018, 18:11
Kapituła powinna rozważyć kandydaturę do Trytona SM Słowianin. Od wielu lat spółdzielnia ta jest proekologiczna, jej prezes, który już nie żyje wybudował za miliony złotych 3 kotłownie gazowe. Kotłownie, nieco już podrdzewiałe do dziś na stanie ma Słowianin. Ta inwestycja zasługuje na uwagę i .... oczywiście ECO TRYTONA!
mieszkaniec
mieszkaniec 13.01.2018, 15:49
Szkoda papieru i czasu na rozpatrywanie do Trytona takich kandydatur jak Bar "bułki przez bibułki" czy komunistyczna spółdzielnia PSS Społem!
Nowakowski
Nowakowski 13.01.2018, 15:18
To fakt, jeszcze kilka lat temu sam walczyłem by zdobyć statuetkę Trytona, ale to było kiedyś. Teraz gdy czytam nominowanych, to jest to śmiech na sali a nie poważni kandydaci. Po co prezydent na "siłę" uszczęśliwia ludzi i firmy tymi Trytonami. Skoro jest tylko badziewie, to się nie wybiera i nie przyznaje żadnych wyróżnień. Gdyby nominantów wyznaczało się co dwa lata, albo na koniec kadencji, wówczas Tryton miałby swój prestiż i poszanowanie a tak z roku na rok staje się mało znaczącą figurką :(
Trutek
Trutek 13.01.2018, 09:17
Te Trytony już dawno straciły na znaczeniu, prestiżu i dumie obdarowanego! Skoro nominuje się do Trytona gościa od biura rachunków - bo jest!, skoro prezes PSS też jest nominantem - bo jest!, widzę gościa od napraw samochodów - czyżby za darmoszkę dokonywał napraw i przeglądów? Czyżby kolejny z wielu kandydatów, pan od elektrycznej Taxi, to też zasłużony dla miasta gościu!? Itp, itd..... PRZESTAŃCIE PROSZĘ!!!!!

Pozostałe