Temat Tygodnia – środa, 24 stycznia br.

  • 24.01.2018, 12:08 (aktualizacja 24.01.2018 15:40)
  • Leszek Wątkowski
Temat Tygodnia – środa, 24 stycznia br. Telewizja Świnoujście
Gościem programu był prezes Świnoujskiej Organizacji Turystycznej, z którym rozmawialiśmy m.in. o szansie pozyskania kolejnej atrakcji turystycznej, jaką może być wycofany ze służby okręt podwodny ORP „Kondor”. Kolejna "atrakcja" jest już można powiedzieć na miejscu.

We Francji czy USA za tygodniowy pobyt w takim miejscu turyści płacą krocie i rezerwują pobyt na wiele tygodni przed wyjazdem i to bez względu na pogodę. Co sądzi o tym pomyśle prezes ŚOT Piotr Piwowarczyk o tym dowiemy się z programu. Zapraszamy!

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kil
kil 2.02.2018, 20:47
dobry człowiek
fort
fort 30.01.2018, 21:21
nieciekawy człowiek, interesowny
jw
jw 31.01.2018, 12:26
chyba ty
Listek
Listek 26.01.2018, 17:03
Na prezydenta!
Dobromir
Dobromir 25.01.2018, 23:15
Przez pół roku obcharkiwali się zwolennicy i przeciwnicy budowy terminala kontenerowego. Mamy nowy rok 2018 i jakoś żadnych planów budowy i inwestorów nie widać? Co teraz czerwoni zaproponują dla podtrzymania wrzenia na Warszowie?
Mieszkaniec Warszowa
Mieszkaniec Warszowa 25.01.2018, 10:19
Panie Piotrze, ale wszyscy mieszańcy Warszowa chcą tego terminala kontenerowego. Terminal to jest szansa na pracę przez cały rok, a nie tylko przez 3 miesiące. Czy nad tym się Pan zastanowił? Dość usługiwania !
prawdziwy mieszkaniec Warszowa
prawdziwy mieszkaniec Warszowa 25.01.2018, 12:06
Było głosowanie mieszkańców. I nikt nie zagłosował za terminalem kontenerowym. Przestań pisać głupoty. Kim jesteś i gdzie wtedy byłeś?
mw
mw 25.01.2018, 08:40
jak jest taka możliwość żeby okręt kondor wycofany ze służby mógł stanowić atrakcję, to należy walczyć do końca o to żeby właśnie miasto go przejęło. powodzenia życzę.
Magda
Magda 25.01.2018, 08:29
No właśnie. Wybory idą i prezes powinien wkońcu stawić się i zweryfikować. O wynik jestem spokojna i gwarantuje, że się Pan nie zawiedzie, bo pójdą głosować nawet osoby które od lat na wybory nie chodziły.. A co z imprezami ŚOT?
marynarz
marynarz 24.01.2018, 20:33
Marzenia jak wrony fruwają po niebie... Zapewne Kondor pozostanie w gdyńskim porcie. Ale tego złomu w marynarce wojennej jeszcze trochę jest dlatego myślę, że na jakiś statek wojenny się kiedyś załapiemy.
Borys
Borys 24.01.2018, 18:50
Super pomysł z tym nietypowym "hotelem" i zapewne gwarantowana atrakcja turystyczna. Jak się mieszka w apartamentowcu czy hotelowym pokoju, łatwo się przekonać. Jakby mieszkało się np. przez tydzień w ***, korzystało z oryginalnego więziennego menu i innych "atrakcji" to można by było przekonać się przy ul. Piłsudskiego 25.
mieszkaniec
mieszkaniec 24.01.2018, 17:47
Panie Piotrku, gdzie pana nosi po świecie? Jaka filia, jakie forty? To tu jest pan potrzebny! Wybory sie zbliżają, może należałoby wystartować?

Pozostałe