Temat Tygodnia – środa, 31 stycznia br.

  • 31.01.2018, 15:32 (aktualizacja 31.01.2018 17:06)
  • Leszek Wątkowski
Temat Tygodnia – środa, 31 stycznia br. Telewizja Świnoujście
Gościem programu Temat Tygodnia była prezes Zarządu Powiatowego Prawa i Sprawiedliwości w Świnoujściu Agnieszka Stój. Z prezes ZP PiS rozmawialiśmy na tematy bardzo aktualne i bieżące dotyczące polityki krajowej jak i tej lokalnej związanej z reformami, i zbliżającymi się wyborami samorządowymi.

Prezes Agnieszka Stój zdradziła nam, kiedy PiS rozpocznie kampanię wyborczą i czy poprą na fotel prezydenta obecnego włodarza miasta Janusza Żmurkiewicza? Zapraszamy!

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
fila
fila 7.02.2018, 12:06
Nasza przewodnicząca potrafi pięknie śpiewać,gra na fortepianie,ślicznie się uśmiecha, zna się na kolorach, słowem nadaje się,..........
Radomski
Radomski 6.02.2018, 11:44
Pani przewodnicząca, na poważnie byłaby pani gotowa rządzić miastem na fotelu prezydenta? Z tego co wiem, to nie potrafi pani śpiewać, nie gra na gitarze, nie potrafi zrobić "uśmiechu" nr 14, no i nie potrafi się pani w odpowiednim czasie i na odpowiednią imprezę przefarbować.
ola
ola 5.02.2018, 10:39
To dobrze że znasz Jurku
Jurek
Jurek 4.02.2018, 12:33
Bardzo dobra kandydatka na radna, znam miasto i jego potrzeby !
Filozof
Filozof 4.02.2018, 09:51
Jak prześledzić ilość komentarzy łatwo dojść do wniosku,źe osoba Agnieszki Stój wzbudza duźe zainteresowanie
Jest zapotrzebowanie na kontakt z nią w telreizji i pewnie nie tylko..
zadowolony
zadowolony 2.02.2018, 13:05
Tyle komentarzy czyli zainteresowanie duże,super.
Mirek Mituta
Mirek Mituta 2.02.2018, 07:30
Bardzo ladnie i gladko Agnieszka. Juz wyobrazam sobie, jak dumnie Cie ogladaja Mama ITato, Goraco pozdrawiam i zycze samych sukcesow. Jestem rowniez bardzo dumny z mojej mlodziutkiej sasiadki :)
Marynarz
Marynarz 1.02.2018, 22:19
Sprawdzicie do jakich partii ta pani należała, bo chyba była już w wielu, jak wiatr zawije
Ania
Ania 1.02.2018, 21:21
Mialam zaszczyt poznac Panią Agnieszkę osobiście. Jest dobrym, prawym czlowiekiem i do tego mądrym. Takich ludzi potrzeba w naszym mieście obłudy i zakłamania. Zawsze na Panią zagłosuję bo tak jak ja kocha Pani Polskę. Z wyrazami szacunku..... AN....
Piotr
Piotr 1.02.2018, 18:14
Bardzo ladna wypowiedz i na temat , brawo Pani Agnieszko
mieszkaniec
mieszkaniec 1.02.2018, 18:10
Gratuluje PANI AGNIESZKO wywiad był merytoryczny rzeczowy tak trzymać
Jarosław- Dargobądz
Jarosław- Dargobądz 1.02.2018, 12:38
Pani Agnieszka to jakieś nieporozumienie!
Ala
Ala 1.02.2018, 21:50
Bo nie jestes ze Świnoujscia
Yes
Yes 1.02.2018, 12:36
Pani Misiewicz wciska kit
mieszkanka
mieszkanka 1.02.2018, 12:17
Aguś! Tak trzymaj, to co robisz i mówisz ma sens, masz mojej rodziny głosy...
mieszkaniec
mieszkaniec 1.02.2018, 09:28
Tylko pogratulować ,czekamy na wybory i całą rodziną głosujemy na PiS.Wreszcie jakaś konkretna kandydatka i do tego biegła w mowie.
Jarek
Jarek 1.02.2018, 09:26
PiSowskie trolle działają :) nie zmienia to faktu, że mieszkańcy naszego miasta nie są ciemnym ludem i nie kupią takich bajerów.
Kamień Pomorski :)
Kamień Pomorski :) 1.02.2018, 06:48
Pani Agnieszko, super!
Pozdrawiam Jarek :)
Zero
Zero 31.01.2018, 23:11
Heh. Mam nadzieję, że mieszkańcy widzą iż poniższe komentarze są pisane przez jedną osobę :) Tak właśnie działa PIS.
Żenada
Żenada 1.02.2018, 21:48
Jasnowidz....
On
On 31.01.2018, 23:41
PiS działa skutecznie,co obiecuje to czyni,dlatego wygra wybory samorządowe w Świnoujściu.
Andrzej
Andrzej 31.01.2018, 20:15
Brawo
zigzag