Logos. Impreza z wymiernymi tradycjami

Logos. Impreza z wymiernymi tradycjami Telewizja Świnoujście
W czwartek, 8 lutego br. w wypełnionej do ostatniego miejsca sali sportowej Liceum Społecznego Fundacji Logos odbył się XI Koncert Karnawałowy połączony z licytacją pomocową. Pierwszą część wypełniły pokazy umiejętności artystycznych w wykonaniu uczniów, absolwentów i… nauczycieli.

Wszystko odbyło się w rytmach przebojów szwedzkiej grupy ABBA. Część druga czwartkowego spotkania to licytacje przedmiotów zebranych i podarowanych na szkolną aukcję przez rodziców, znajomych i przyjaciół szkoły. W śród gości nie brakowało radnych, naczelników wydziałów Urzędu Miasta, prezesów i dyrektorów miejskich firm i instytucji. Przygotowany program artystyczny gorąco oklaskiwała dyrektor Liceum Małgorzata Gołębiowska oraz wieloletni przyjaciel tej placówki zastępca prezydenta Paweł Sujka. Nad sprawnym przebiegiem imprezy dyskretnie czuwała m.in. Joanna Gładzik-Gogol. Jak się dowiedzieliśmy aukcja szkolna cieszyła się bardzo dużą popularnością i zamknęła się kwotą 17.150 złotych. Zebrane środki zostaną przekazane na częściowe pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji dwuletniej Emilki.

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wirka
wirka 12.02.2018, 08:54
Brawo dzieci, brawo nauczyciele - daliście wspaniały przykład dobrej zabawy.
Mii
Mii 11.02.2018, 17:25
Dobrze jest gdy kompetentni pedagodzy wspierają mlodzież w działaniach wolontariatu
Danka
Danka 9.02.2018, 21:14
Jak widać można połączyć w szkolnej imprezie dużo dobrych pomysłów i do tego dobrze się wspólnie bawić, od wielu lat w Logosie wiedzą jak to zrobić
R.
R. 9.02.2018, 19:31
Brawo LOGOS! Jesteście wielcy w waszych działaniach :D
cacuś
cacuś 9.02.2018, 19:30
Tradycyjnie fajnie przygotowana i na wysokim poziomie wykonawczym, jak to w Logosie, impreza szkolna. Brawo pomysłodawcy, wykonawcy, dyrekcja i umiejący bawić się razem z młodzieżą nauczyciele.:)

Pozostałe