SLD. Świnoujście miastem (tylko?) dla mieszkańców

  • 12.02.2018, 16:43 (aktualizacja 12.02.2018 19:03)
  • Leszek Wątkowski
SLD. Świnoujście miastem (tylko?) dla mieszkańców Telewizja Świnoujście
Radny Jarosław Włodarczyk przewodniczący Klubu Radnych Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Radzie Miasta, wraz z grupą radnych SLD w poniedziałek, 12 lutego br. zaprosił przedstawicieli lokalnych mediów na konferencję prasową. Konferencja odbyła się w nowej siedzibie SLD przy ulicy Piastowskiej.

Przewodniczący Klubu SLD na początku konferencji prasowej, oficjalnie potwierdził udział świnoujskiego SLD w kampanii wyborczej w wyborach samorządowych i w wyborach na prezydenta miasta. Następnie radny Ryszard Teterycz omówił sprawy związane z zamiarem budowy Portu Kontenerowego w Świnoujściu, a raczej o ich braku ze strony Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. oraz ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Przypominamy, że zgodnie ze wcześniejszą deklaracją, SLD jest nadal  przeciwny tej morskiej inwestycji w Świnoujściu. Radny Krzysztof Szpytko, przypomniał, że budowa Terminala Gazowego, jak i obecnie przygotowywana inwestycja w postaci Portu Kontenerowego, znacząco wpływa w środowisko i zagraża w obszar chroniony objęty programem "Natura 2000".  Zapraszamy na obszerne fragmenty dzisiejszej konferencji SLD. 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
lasy dla dzików!
lasy dla dzików! 19.02.2018, 07:48
Co za durnowate hasełko eseldowcy wymyślili, znaczy się jakby przejęli władzę w mieście, to nikogo z zewnątrz nie zamierzają na wyspy wpuszczać? Nie będzie Niemców, Duńczyków, Ukraińców i innych narodowości. Nie będzie kuracjuszy w uzdrowisku i turystów w Świnoujściu? Kononowicza niech czerwone zatrudnią, to nie będzie niczego, nikogo tylko oni!
Maniek
Maniek 17.02.2018, 16:39
Teterycz stary ale jary, w rankingach popularności chyba wyprzedza już swoją czerwoną koleżankę?:)) Wystarczy raz na 4 lata nauczyć się wziętych sloganów i tylko w odpowiednim czasie je powtarzać i powtarzać, i powtarzać i......
Krystek Jaroszy
Krystek Jaroszy 15.02.2018, 11:11
Agatowska, Teterycz, Szpytko.... stale te same twarze i stale te same gadki. To już nawet zabawne nie jest. Tyle lat są we władzach i co? jeszcze im mało? Żmurkiewicz nie jest ideałem. Ale miasto zmienia się pod jego rządami i to na lepsze. Posłuchajcie kiedyś ludzi z zewnątrz, jak nas widzą. Aż miło się słucha, że rośniemy w siłę, że pieknieje miasto itp.
JOJO
JOJO 14.02.2018, 09:20
Pan Szczodry, gdy zdecydował o swoim kandydowaniu na prezydenta podał się do dymisji.Czy menagery typu Agatowska ,Teteryk,Gawroński też nie powinni tego robić. To wstyd brać pieniądze od kogoś(bo prezydent tak naprawdę jest ich pracodawcą ) i się z nim nie zgadzać,bruździć mu,krytykować.
Pewnie... lepiej brać po 10 tysiączków miesięcznie plus dietę radnego.
Marek
Marek 13.02.2018, 16:00
Proponuję odstawić to całe towarzystwo z sld od lokalnej władzy bo to już jest żałosne ! Po wyborach i tak większość z nich zrobi transfer do partii Polska i Sociallzm .
Podziękujmy i odstawmy od tzw "jadłodajni"
Mam nadzieję ,ze tacy fachowcy na stanowiskach jak Pani Joanna Agatowska czy p.Teterycz doskonale poradzą sobie w dzisiejszych czasach , bez układów i koneksji, oczekuję tego od Prezydenta Żmurkiewicza na kolejną kadencję 18-22 .
Wietrzenie rady czas zrobić konkretnie.
Więcej lokalność , minimum dużych partii .
Mieszkaniec Warszowa
Mieszkaniec Warszowa 13.02.2018, 12:06
Walczyli z terminalem gazowym teraz walczą z terminalem kontenerowym weźcie sobie dajcie spokój! Jak już powstanie i będą z niego korzyści to będą mówić że tez byli za nim. "Bo liczy się tylko kasa Misiu". czyli podatki dla miasta. My mieszkańcy Warszowa czekamy na terminal Kontenerowy.
K.
K. 13.02.2018, 11:15
Jak widać członki mają sie dobrze a jak wyglada członkowa sld?
lulek
lulek 13.02.2018, 09:38
Chciałoby się powiedzieć:" Panie Ryszardzie kończ pan i wstydu pan sobie oszczędź".
gość
gość 13.02.2018, 09:34
Tego się nie da słuchać
Grubu
Grubu 13.02.2018, 09:30
Pani Agatowska i jej kolesie ,szczególnie Teterycz ujawniający się raz na czetery lata.Nie oszukujmy się ta pani e lepiej nie mówić......
jajakobyły
jajakobyły 12.02.2018, 22:43
Eseldowcy zeszli do podziemi. Kiedyś to im wypasiono nawet było, teraz była kotłownia służyć im musi za siedzibę. Widać cieniuchno przędzą
Pix
Pix 12.02.2018, 22:33
Odgrzewane kotlety. Myślałby kto, że to przemowa Obrońców Galaktyki :) No i bulterierka ukryta :D
Observer
Observer 13.02.2018, 08:22
No właśnie, kto wyciął wygrywającą wszystkie sondaże i plebiscyty Joasię!? Brakuje mi w tej relacji jej szczerego uśmiechu, i trafnej reakcji - wypowiedzi na polityczne rozpasanie gminnych elyt! Wiem że to nie poleci, ale co tam.
Max
Max 14.02.2018, 08:40
Dobrze że wyborów nie można sobie kupić tak jak plebiscyt. Ponad. 400głosów to tylko ok. 1000zł. Co to dla radnej i specjalisty za ponad 6tys. Zł
Marek
Marek 12.02.2018, 22:17
Teterycz to jakiś wizjoner, (prawie jak ten z Człuchowa) nikt nie przedstawił żadnych planów budowy portu kontenerowego a ten na nowo rozbudza lęki mieszkańców Warszowa, żeby później przez kolejne 5 lat miał w radzie miejskiej o co "walczyć"
Konor
Konor 12.02.2018, 21:20
Hasło raczej brzmi Między Nami Wampirami ale kombinują .
Mieszkaniec2
Mieszkaniec2 12.02.2018, 20:06
Topnieją szeregi czerwonych i ich wpływy na wiele rzeczy w mieście. Czy do czerwonych nie dotarło, że ich czas wraz z tow. Millerem i Kwaśniewskim się niepowrotnie skończył? Nic, dokładnie nic nie mają do zaoferowania mieszkańcom oprócz układnych, okrągłych słówek.
Duduś
Duduś 12.02.2018, 19:44
Nic nowego. W kółko ta sama śpiewka:))
Dawid
Dawid 12.02.2018, 19:09
Koń jaki jest każdy widzi chociaż raczej kulawa szczerbata chabeta.
Jola
Jola 12.02.2018, 19:04
Czy SLD nie ma zarządu parti ?? Klub radnych nie powinien prezentować kandydata. To jest jakaś pomyłka. Zresztą czego oczekiwać po konferencji zorganizowanej w piwnicy.

Pozostałe