Spotkanie po 40 latach…

  • 28.02.2018, 13:42 (aktualizacja 28.02.2018 13:58)
Spotkanie po 40 latach… Telewizja Świnoujście
Jak już informowaliśmy w sobotę, 24 lutego br. od godziny 17. w Ośrodku Wypoczynkowym "Graal" w Świnoujściu ponad 80 osób świętowało jubileusz 40-lecia powstania i działalności Międzyszkolnego Klubu Lekkoatletycznego "Maraton" w Świnoujściu.

Honory gospodarza pełnił prezes urzędujący, wychowanek i czołowy zawodnik klubu  Ryszard Pilz. Nie zabrakło jubileuszowych gości, którzy przybyli na obchody z kraju i  zagranicy. Były podziękowania od prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza , były gratulacje od radnych, którzy organizują imprezy biegowe - Elżbiety Jabłońskiej i Andrzeja Mrozka. Były do późnych godzin nocnych wspomnienia z tamtych lat i jakże sympatyczne spotkania i wspólne fotografie z trenerami i założycielami Klubu Maraton - Jerzym Łapińskim i Januszem Walkowiakiem.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe