Z najlepszymi spotkał się prezydent

  • 28.02.2018, 13:46 (aktualizacja 28.02.2018 14:02)
Z najlepszymi spotkał się prezydent Telewizja Świnoujście
20 najlepszych sportowców 2017 roku otrzymało stypendia Miasta Świnoujście w roku bieżącym. W poniedziałek, 26 lutego br. w sali narad Urzędu Miasta prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz wraz z zastępcą Pawłem Sujką spotkał się ze sportowcami, ich rodzicami i trenerami. Spotkanie z wami to dla mnie prawdziwa przyjemność – zaznaczył na początku sympatycznego spotkania prezydent miasta.

Każdy ze stypendystów będzie co miesiąc otrzymywał od 200 do 650 złotych.

Wśród stypendystów są zawodnicy z klubów: MLK Maraton, ULKSW Pomorze Świnoujście,  Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego  Berserker's  Team Świnoujście,  Świnoujskiej Akademii Karate Kyokushin, oraz tenisista stołowy Paweł Mazuryk. Na spotkaniu zabrakło stypendystów z ULKSW Pomorze Świnoujście, którzy w poniedziałek, byli jeszcze w trasie powrotnej do Świnoujścia, gdyż  wracali z zawodów sportowych.

 

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe