Temat Tygodnia – środa, 27.02.br.

Temat Tygodnia – środa, 27.02.br. Telewizja Świnoujście
O tym czy spotkanie w sali narad Urzędu Miasta w czwartek, 22 lutego br. o godzinie 9.00. było wielkim przeżyciem? Czy w sposób specjalny przygotowywała się na to spotkanie i jak została przyjęta przez innych? Co dalej z pasją jakim jest sport?

Na te i wiele innych pytań odpowiada w programie Temat Tygodnia nowa i zarazem najmłodsza radna Rady Miasta Świnoujście Magdalena Anna Ilczuk. Zapraszamy!

 

Tomasz Sawicki
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

OBSERWATOR
OBSERWATOR 2.04.2018, 17:34
Po tej rozmowie widać i słychać że Pani Magda nie była jedną z osób błagających o miejsce na liście SLD(W nawiązaniu do wywiadu z byłą panią radną SLD) bo jest wyrazista, inteligentna i bardzo wrażliwa w odróżnieniu od ...! Patrzymy, słuchamy i życzymy powodzenia młodej radnej! Na pewno Pani nazwisko już ma swoją wartość na każdej liście(prawie na każdej) w niedalekich wyborach samorządowych! Pani Magdo proszę uczyć się od najepszych, uczciwych a nie partyjnych radnych! POWODZENIA!
Sempai
Sempai 1.03.2018, 16:55
Brawo Magda. Nic się nie zmieniłaś.Naturalna,miła,uśmiechnięta jak zawsze. Taką Ciebie pamiętam.Samych sukcesów trzymam kciuki.
Jan
Jan 1.03.2018, 15:26
brawo, świetne wystąpienie :)
Obserwer
Obserwer 1.03.2018, 08:29
Nie przeszkadzało to startować z listy SLD???????Coś jest nie tak!!!!
Melania
Melania 1.03.2018, 09:01
Partyjne listy są jak kiecki, za czas jakiś moda na nie przemija. Dziś należeć do komunistów to po prostu obciach!!!!
Irena
Irena 28.02.2018, 21:10
Milo bylo posluchac...zycze sukcesow Pani, w Radzie Miasta.
Absolutnie uwazam,ze spora czesc radnych powinna ustapic i dac pole do popisu mlodym energicznym nie skonfliktowanym ludziom.
K.Z.
K.Z. 28.02.2018, 19:48
Krótko, rzeczowo i na temat! Nie ma się co pieścić, Pani Magdo warto realnie powalczyć nie tylko na macie, ale także o godne życie w pięknym mieście jakim jest Świnoujście! Powodzenia:)
Irga
Irga 28.02.2018, 19:23
Też by mi po drodze z SLD nie było!!! Brawo p. Magdo! Niech pani startuje, potrzeba w radzie miejskiej młodych ludzi!
Miki
Miki 28.02.2018, 19:22
Co za niewdzięczność ze strony p. Magdy, zamiast wspierać rozwalajace sie SLD i wzmocnić rozpadajacy sie klubik ze świetnymi towarzyszami i jeszcze lepszymi ich pomysłami do tegoz kandydatką, która pokona obecnego prezydenta i gładko przejmie miasto, to się robi niezależną.
observer
observer 28.02.2018, 19:09
Cosik nie tak w tej czerwonej organizacji, że starzy czmychają jak tylko nadarzy się okazja, młodzi natomiast nie chcą mieć z nimi nic wspólnego!

Pozostałe