Lodowisko bez lodu przez cały rok?!

Lodowisko bez lodu przez cały rok?! Telewizja Świnoujście
Są już miejscowości w kraju, gdzie na łyżwach można jeździć przez cały rok.

Okazuje się, że jazda na panelach syntetycznych jest równie przyjemna jak na prawdziwym lodzie. Takie właśnie, syntetyczne lodowisko mogłoby powstać w Świnoujściu, twierdzi mieszkaniec Andrzej Chyliński, który od kilku lat stara się dotrzeć z tym pomysłem do radnych i gospodarzy miasta. Niedawno z tym pomysłem przyszedł również i do naszej redakcji. Z pomysłem mieszkańca i pytaniem, czy Miasto będzie zainteresowane tym pomysłem udaliśmy się do zastępcy prezydenta miasta Pawła Sujki.

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkaniec
mieszkaniec 4.03.2018, 11:43
Lodowisko ma powstać w przyszłym roku w zewnętrznym kompleksie rekreacyjno sportowym hotelu Radisson.
Ryszard
Ryszard 3.03.2018, 18:52
W Nowej Soli miałem okazję "przetestować" to lodowisko w maju 2017 roku i stwierdzam, że nie jest to żadna rewelacja na skalę światową. Jeździ się jak po igielicie który też udaj śnieg. Panie Andrzeju szkoda kasy na tego typu "wynalazek" Albo z prawdziwego zdarzenia sztuczne lodowisko, albo dajmy sobie spokój z lansowaniem tego pomysłu, bo d..y nie urywa.
Dobromir
Dobromir 3.03.2018, 08:13
Pewnie pomysł p. Andrzeja ws. lodowiska godny uwagi przez decydentów w mieście. O wiele lepszy jak montaż zegarka na pl. Wolności czy gniazd w miejskich autobusach do ładowania telefonu p. Agaty!

Pozostałe